( 3 : 0 )
Lato 2023 - Totalbet 4. Liga 6x6
  • czwartek, 10 sierpień 2023
  • 19:45

139' Maciej Rudy Inferno Team
134' Maciej Rudy Inferno Team
133' Kacper Piotrowski Inferno Team
130' Maciej Rudy Inferno Team
129' Maciej Rudy Inferno Team
125' Tymek Sabadasz Inferno Team
118' Maciej Rudy Inferno Team
108' Dawid Wojciechowski Inferno Team
105' Dawid Wojciechowski Inferno Team
139' Tymek Sabadasz Inferno Team
134' Tymek Sabadasz Inferno Team
133' Tymek Sabadasz Inferno Team
125' Maciej Rudy Inferno Team
118' Tymek Sabadasz Inferno Team
105' Norbert Kania Inferno Team
1Maciej Rudy Inferno Team
1Tymek Sabadasz Inferno Team

W czwartkowy wieczór przyszło nam oglądać zmagania w ramach 4 ligi letniej, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Inferno Team vs Horda. Już w pierwszych minutach spotkania blisko objęcia prowadzenia byli goście, lecz piłkę z samej lini bramkowej wybił bramkarz w 2 minucie meczu. Drużyna przeciwna nie zamierzała stać w cieniu i widząc spore zaanagażowanie drużyny przeciwnej od razu starała się zaznaczyć teren co udało im się osiągnąć po upływie zaledwie 5 minut. W tedy to piłkę do nogi otrzymał Dawid Wojciechowski, który pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Ten gol mocno podbudował ekipę w czarno-niebieskich strojach, a dzięki temu mogliśmy oglądać ich w coraz to groźniejszych atakach, które po niekrótkim czasie przyniosły owoce w postaci kolejnego gola. Po tym fakcie Inferno pewnie kontrolowało przebieg spotkania nie pozwalając rywalom na przedostanie się pod pole karne. Horda miała swoje pojedyncze akacje, które głównie wyniki z kontrataków, lecz skuteczność napastników pozostawiła sporo do życzenia. W końcówce pierwszych 20 minut Gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienie za sprawą Macieja Rudego, a dzięki temu na przerwę schodzili przy stanie 3:0. Po zmienię stron mogło się wydawać, że horda zdobędzie w niekrótkim czasie swojego wyczekiwanego gola, jednak ponownie jak w pierwszej połowie zawodziła niestety skuteczność oraz brak pomysłu na sfinalizowanie akcji. W dalszym przebiegu to znów Gospodarze przejeli inicjatywę co zaowocowało podwyższeniem przewagi do pięciu trefień. Horda swoją okazje wykorzystała dopiero po upływie 31 minut gry, a dokładnie to pierwszego gola dla swojej drużyny zdobył Daniel Biernat. Po tym trafieniu Goście z przytupem ruszyli z kolejna akcją, gdzie skutecznym rajdem popisał się Patryk Gosk, który zabawił się z obrońcami drużyny przeciwnej, a następnie zdobył gola zakładając ,,sito” bramkarzowi. Taki przebieg zdarzeń nie zrobił, jednak wrażenia na dobrze prezentującej się drużynie Gospodarzy, a wręcz przeciwnie. Stracone gole jeszcze mocniej pobudziły ich do działania co w konsekwencji zakończyło się wysokim rezultatem 9:2.