( 4 : 3 )
Wiosna 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • niedziela, 21 maj 2023
  • 19:00

124' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady
115' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady
111' Daniel Dzięgielewski Marchewki Zagłady
102' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady
145' Patryk Kutra Forteca Bielany
122' Patryk Kutra Forteca Bielany
117' Patryk Kutra Forteca Bielany
116' Wojtek Kucharek Forteca Bielany
124' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady
115' Daniel Dzięgielewski Marchewki Zagłady
111' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady
145' Mikołaj Bujalski Forteca Bielany
117' Bartek Konieczny Forteca Bielany
1Patryk Kutra Forteca Bielany

Spotkanie między Marchewkami Zagłady, a Fortecą Bielany zapowiadało się na dobre  widowisko. Do tej pory gospodarze mieli tylko jedną porażkę i trzy zwycięstwa, a goście taką samą liczbę meczów zakończonych zdobyczą trzech punktów, ale na swoim koncie mieli dwie przegrane. Nie brakowało emocji od samego początku, gdyż już w drugiej minucie sędzia podyktował rzut karny, który skutecznie wyegzekwował Jarek Jachnia. Następnie Daniel Dzięgielewski podwyższył prowadzenie, a chwilę później drugie trafienie dołożył Jachnia. Szybkie wyjście na trzybramkowe prowadzenie mogło zwiastować jednostronne widowisko, jednak zdecydowanie do takich nie należał ten mecz. Stało się tak, gdyż gracze w białych strojach szybko postanowili odrobić stratę. W przeciągu 7 minut od trzeciej bramki marchewek był już remis. W 16 minucie do siatki trafił Wojtek Kucharski, kilkadziesiąt sekund później bramkę kontaktową zdobył Patryk Kutra, a w 22 minucie dołożył trafienie wyrównujące. Do przerwy jeszcze Jachnia zdołał skompletować hat-tricka i to gospodarze schodzili na przerwę w lepszych nastrojach. W drugiej części gra toczyła się na znacznie niższej intensywności. Było widać, jak wiele energii piłkarze obu ekip włożyli w pierwsze 25 minut. Mimo wszystko zespołem lekko dominującym wydawali się goście, którzy mieli swoje okazje. W końcu jedną z nich wykorzystał Kutra w 45 minucie pięknym strzałem z dystansu i dał tym samym swojej ekipie wyrównanie. Ostateczny rezultat to 4:4. Gospodarze wciąż są aktywnym uczestnikiem bitwy o końcowy triumf i będą szukać punktów w kolejnych kolejkach, a goście prawdopodobnie zapewnili sobie utrzymanie i mogą być spokojni o resztę sezonu.