( 5 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet 6. Liga 7x7
  • niedziela, 23 kwiecień 2023
  • 15:00

134' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
123' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
121' Krystian Kral TSP Szatańskie Pęto
110' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
108' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
103' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
144' Michał Wołowczyk FC Bez Nazwy
124' Jakub Sachnowski FC Bez Nazwy
134' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
123' Michał Jacyk TSP Szatańskie Pęto
121' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
110' Krystian Kral TSP Szatańskie Pęto
108' Maciej Świętochowski TSP Szatańskie Pęto
103' Maciej Świętochowski TSP Szatańskie Pęto
144' Krzysztof Szafrański FC Bez Nazwy
124' Filip Skrzęta FC Bez Nazwy
1Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto

Niepokonane dotąd TSP Szatańskie Pęto byli faworytem starcia z dołującą Pożogą Bonito w ramach rozgrywek Szóstej Ligi Siódemek. I początek tego meczu to w pełni potwierdził. Nie minęło 360 sekund od pierwszego gwizdka, gdy Maciej Świętochowski wyłożył piłkę na „pustaka” do Marcina Andrulewicza, a ten z bliska trafił na 1:0. W 8 minucie Andrulewicz strzałem w krótki słupek podwyższył na 2:0, a po chwili ten sam zawodnik, tym razem uderzając w długi róg, skompletował hat-tricka. Potem to spotkanie nieco się uspokoiło, ale TSP nie zamierzali się zatrzymywać i w końcówce pierwszej połowy znowu podkręcili tempo. W 21 minucie Krystian Kral poprawił na 4:0, a po kolejnych 120 sekundach gola głową, w dość absurdalnych okolicznościach, zdobył niezawodny Wojtek Gronczewski. Lecz jeszcze przed przerwą mieliśmy przebudzenie Pożogi, która za sprawą Jakuba Sachanowskiego zmniejszyła straty do 5:1. Po zmianie stron Pęta kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, a do tego powiększyli jeszcze swoją przewagę, gdy w 34 minucie najlepszy na placu Andrulewicz po raz czwarty wpisał się na listę strzelców. Gościom udało się jednak odpowiedzieć. W 44 minucie Michał Wołowczyk, nieco na osłodę, „przycelował” w samo okienko z lewej nogi, ustalając przy tym wynik tej rywalizacji na 6:2. TSP Szatańskie Pęto w dobrym stylu sięgnęli po trzeci komplet oczek tej wiosny, co naturalnie pozwoliło im utrzymać się w czołówce. Pożoga, chociaż miała kilka niezłych momentów, wciąż czeka na przełamanie i być może po majówce uda im się w końcu sięgnąć po pierwsze zdobycze punktowe.