( 1 : 2 )
Wiosna 2023 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • sobota, 22 kwiecień 2023
  • 10:00

124' Maciej Wójcik Wariaty Kuchara
150' Oskar Górecki Zielony Stolik
140' Michał Burzyński Zielony Stolik
134' Oskar Górecki Zielony Stolik
110' Michał Burzyński Zielony Stolik
103' Michał Burzyński Zielony Stolik
124' Paweł Solka Wariaty Kuchara
150' Maciej Szpakowski Zielony Stolik
140' Maciej Szpakowski Zielony Stolik
103' Bartosz Borys Zielony Stolik
1Michał Burzyński Zielony Stolik

Pięknym sobotnim porankiem gościliśmy na placu drużyny z trzeciej klasy rozgrywkowej, a dokładniej to Wariaty Kuchara podejmowały Zielony Stolik. Spotkanie rozpoczęło się błyskawicznie, bowiem już w 3 minucie meczu wynik spotkania otworzył Michał Burzyński, który pewnym uderzeniem nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę strzału i dzięki temu zielone koszule mogły ciszyć się się prowadzeniem. Szybko zdobyty gol mocno podbudował drużynę Gości, która niemal odrazu poszła za ciosem i w 10 minucie oglądaliśmy ich kolejne trafienie, a do sieci ponowienie piłkę skierował Burzyński, lecz to nie był koniec jego popisów w tym spotkaniu. W dalszym ciągu meczu Wariaty za wszelka cenę starały się odbić od dna i odpowiedzieć na zadane ciosy, lecz przez większość czasu piłka nie chciała znaleść drogi do bramki. Dopiero po kilku minutowych natarciach przyszły owoce ich pracy, a gola dającego kontakt udało im się zdobyć na minutę przed końcem pierwszej połowy i zawodnicy opuszczali plac po pierwszych 25 minutach przy stanie 2:1. Po zamienię stron grę lepiej prowadzili Goście. Cały czas mogliśmy obserwować ich pewne zagrania, a to wiązało się z kolejnymi zdobytymi golami. W 34 minucie na listę strzelców wpisał się Oskar Górecki, który pewnie mierzonym uderzeniem podwyższył rezultat spotkania, a my po mału mogliśmy się domyślać do kogo powędrują trzy punkty w finalnym rozrachunku. Tak jak wcześniej wspominaliśmy dobre zawody tego dnia rozgrywał Burzyński, a swoją wybitną skuteczność potwierdził nam w 40 minucie meczu, w której skompletował hattricka. Gospodarze, próbowali jeszcze wrócić na właściwe tory, lecz często ich starały w końcowej fazie okazywały się zbyt słabe by mogłem zaskoczyć bramkarza. Ostatniego gola w tym spotkaniu oglądaliśmy w 50 minucie meczu. W tedy to odpowiedzialność na swoje barki wziął Górecki i pewnym uderzeniem przypieczętował wynik spotkania na 5:1 i Stolik mógł cieszyć się z zasłużonych trzech punktów.