( 3 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • niedziela, 02 kwiecień 2023
  • 21:00

142' Elyas Wadhahi Los Blancos
130' Elyas Wadhahi Los Blancos
126' Hussam M. Los Blancos
118' Hussam M. Los Blancos
114' Hussam M. Los Blancos
1Hussam M. Los Blancos
129' Dominik Ostoja-Ciemny Szczęki Szczęśliwice
128' Kajetan Ostoja-Ciemny Szczęki Szczęśliwice
121' Elyas Wadhahi Los Blancos
118' Elyas Wadhahi Los Blancos
129' Kajetan Ostoja-Ciemny Szczęki Szczęśliwice
128' Paweł Kamiński Szczęki Szczęśliwice

Na koniec zmagań 2.kolejki na boisko wybiegły drużyny Los Blancos oraz Szczęki Szczęśliwice.  Na początku spotkania było bardzo dużo walki w środku pola. Obie drużyny miały swoje sytuacje ale żadna z nich nie umiała tego wykorzystać. Aż do 14 minuty, gdy akcja dwójki Hussein – Hussam dała gospodarzom gola na 1:0. Na koleją bramkę nie musieliśmy długo czekać. Na zegarze była 18 minuta, gdy ładnym dryblingiem w środku popisał się Elyas, który zagrał prostopadła piłkę do Hussam i było 2:0. Szczęki nie mogły wejść w mecz, gdyż w 19 minucie przegrywały już 3:0. Po kuriozalnym błędzie obrońcy piłka wpadła do siatki własnej bramki. Jednak nie podcięło im to skrzydeł. W 20 minucie zaatakowali prawą stroną, a piłkę zagraną wzdłuż bramki niefortunne przeciął obrońca i mieliśmy samobója na 3:1. Taki wynik utrzymał się już do końca 1 połowy. W drugą odsłonę lepiej weszli gospodarze, którzy od razu po rozpoczęciu meczu strzelili bramkę na 4:1, a szczęśliwym strzelcem był nie kto inny jak świetnie dysponowany w tym meczu, Hussam. W 28 minucie obejrzeliśmy składną akcję zawodników gości, a dokładnie duetu Paweł Kamiński – Kajetan Ostoja-Ciemny, który rozmontował defensywę rywala przy golu na 4:2. Szkoda, że po zdobyciu bramki zawodnicy Szczęk nie umieli długo utrzymać dwu bramkowej przewagi. W 30 minucie bowiem ładnym rajdem popisał się Elyas i było 5:2. Z przebiegu meczu wygląda na to, że goście nie mają nic do powiedzenia w tym meczu, lecz jak to się mówi gra się do końca. Zegar pokazywał 34 minutę, gdy do walki poderwał się jeszcze duet braci Kajetan oraz Dominik Ostoja-Ciemni, którzy rozegrali piłkę miedzy sobą zdobywając gola na 5:3. Niestety dla nich nie musieliśmy długo czekać na kolejną akcje Los Blancos. W 39 minucie przeprowadzili kolejną akcję lewą stroną boiska, a po zagraniu piłki w polu karnym obrońcy ponownie wbili ją do swojej bramki. Mecz zakończył nam się już w 42 minucie gdzie Hussam podał do Elyas, a ten ładnym strzałem pokonał niezbyt dobrze sprawującego się bramkarza drużyny gości, ustalając tym samym rezultat spotkania na 7:3. Przez ostatnie 8 minut na boisku Szczęki próbowały jeszcze coś wymyślić ale niestety bili głową w mur.