( 0 : 5 )
Zima 2023 - 12. Liga
  • niedziela, 12 luty 2023
  • 16:10

148' Jakub Sobczyk NKS Piotrovia
143' Dominik Potępski NKS Piotrovia
140' Dominik Potępski NKS Piotrovia
133' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
124' Ignacy Repiński NKS Piotrovia
122' Ignacy Repiński NKS Piotrovia
121' Ignacy Repiński NKS Piotrovia
110' Dominik Potępski NKS Piotrovia
107' Jakub Klimek NKS Piotrovia
143' Jakub Klimek NKS Piotrovia
140' Mateusz Gajewski NKS Piotrovia
124' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
122' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
1Dominik Potępski NKS Piotrovia

Późnym popołudniem doszło do starcia w ramach 12 ligi szóstek, a rywalizację o wagę trzech punktów podejmowały zespoły Gebtelman Warsaw Team vs NKS Piotrovia. Początek meczu był dość wyrównany, drużyny naprzemiennie szukały dobrej okazji na przechytrzenie lini defensywnej oraz bramkarza, lecz żadna z nich nie miała szczęścia by trafić piłkę do siatki. Jako pierwsi wynik meczu otworzyli Goście, a dokładnie Jakub Klimek pokonał bramkarza po pewnym strzale z rzutu wolnego dając swojej ekipę prowadzenie w tym meczu. W dalszej części spotkania Piotrovia kontrolowała przebieg meczu i pewnie kreowała nowe sytuacje których efekt przyszedł w 10 minucie. W tedy Dominik Postęski podjął próbę strzału, a to się opłaciło i Piotrovia prowadziła 2:0. Gospodarze starali się zmniejszyć różnice, lecz dobrze prezentująca się linia obrony za każdym razem im w tym skutecznie przeszkadzała. W końcówce pieszej połowy Goście postanowili podkręcić tempo, a na najwyższe obroty wszedł Ignacy Repiński, który w ciągu 2 minut trzy krotnie rozpracował bramkarza. Druga połowa meczu była bardziej spokojna, oczywiście Goście cały czas kontrolowali przebieg meczu, jednak nico oszczędzili rywali i nie padało aż tyle goli. W 33 minucie meczu wynik spotkania podwyższył Szymon Chmielewski, a następnie 7 minut później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Potępski  i na protokole widniał wynik 0:7. Od tego momentu mieliśmy pewność, że Gebtelman Warsaw Team nie będą w stanie powrócić w tym spotkaniu mimo wszelkich prób. Czarne koszule próbowały tworzyć sytuacje podbramkowe, lecz brakowało im dopięcia akcji na ostatni guzik, a to znacznie wpłynęło na wynik końcowy. W ostaniej akcji meczu Gospodarze zdołali zdobyć swoją pierwsza bramkę, lecz nie miała ona większego zaznaczenia, ponieważ końcowy wynik spotkania brzmiał 1:9.