( 1 : 4 )
Zima 2023 - 9. Liga
  • niedziela, 05 marzec 2023
  • 20:00

149' Patryk Kutra Forteca Bielany
137' Patryk Kutra Forteca Bielany
122' Bartek Danielczyk Forteca Bielany
118' Bartek Danielczyk Forteca Bielany
115' Piotr Koźniewski Forteca Bielany
111' Piotr Koźniewski Forteca Bielany
103' Bartek Danielczyk Forteca Bielany
149' Piotr Koźniewski Forteca Bielany
111' Wojciech Szemraj Forteca Bielany
103' Kamil Kowalski Forteca Bielany
1Bartek Danielczyk Forteca Bielany

Późnym niedzielnym wieczorem doszło do spotkania w ramach 9 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Żoliball vs Forteca Bielany. Zaglądając do tabeli przed starciem można było spodziewać się wyrównanego pojedynku, aczkolwiek początek był nieco inny. Dobrze w pierwsza polowe weszli Goście, którzy już od samego początku dobrze kontrolowali przebieg meczu i szybko otworzyli wynik spotkania. Pierwszego gola dla czarnych koszul zdobył Bartek Dawidczyk, który pewnie wykorzystał swoją okazje, a trzy minuty później Forteca wyszła na dwubramkową przewagę. W dalszej części meczu Forteca pewnie rozgrywała piłkę, a to szybko przyczyniło się do zdobycia trzeciej bramki. Na pierwszego gola Gospodarzy przyszło nam trochę poczekać i ich trafienie oglądaliśmy dopiero po 16 minutach gry, a strzelcem bramki był Janowicz. Chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy Forteca zanotowała 4 trafianie i tez z takim wynikiem zawodnicy opuszczali plac po pierwszych 25 minutach. Po zmianie stron mecz stał się nieco bardziej wyrównany, oczywiście grę cały czas prowadzili zawodnicy Fortecy, aczkolwiek  Żoliball rownież miał swoje przebłyski, a nawet udało się strzelić dwa gole za sprawą Maksa Niedzwieckiego. Mimo sporych chęci do gry przede wszystkim Gospodarzom brakowało dobrego wykończenia akcji w przeciwieństwie do ich przeciwników, którzy swoje okazje wykorzystywali niemal bezbłędnie. W końcówce meczu Forteca skutecznie podwyższała rezultat spotkania co finalnie przyczyniło się do pewnego zwycięstwa 3:8.