Zima 2023 - 8. Liga
  • niedziela, 05 luty 2023
  • 16:10

1Kacper Woźniak Energetyk

Chwilę po godzinie 16 rozpoczął się mecz w 8 lidze szóstek, gdzie na placu rywalizację o wagę trzech punktów stoczyły ze sobą zespoły W1nners vs Energetyk. Szybko spotkanie rozpoczął energetyk, który strzelił gola już 6 minucie meczu, a minutę później dołożył kolejne trafienia przy których dwa razy piłkę do siatki pakował Kacper Woźniak po asystach Konrada Zalewskiego oraz Kacpra Bieckiego. Po tym zdarzeniu dobre tempo gry cały czas towarzyszyło ekipie w niebieskich strojach. Z minuty na minutę coraz pewniej czuli się pod polem karnym rywala, lecz piłka nie chętnie chciała znaleźć drogę do bramki. Po kilkuminutowej ciszy w 19 minucie piłkę do siatki skierował nie kto inny jak Woźniak, który dzięki temu trafieniu zanotował hattricka. W końcówce pierwszej połowy W1nnersi wskoczyli na nieco wyższy bieg, a dzięki temu na 4 minuty przed gwizdkiem sędziego udało im się zdobyć gola za sprawą Sebastiana Mameła i na przerwę zawodnicy zeszli przy stanie 1:3. Po zamianie stron Gospodarze szybko złapali kontakt strzelając gola na 2:3 w 29 minucie, a jego zdobywca był Rafał Jaworek. Od tego momentu mogło się wydawać, ze ekipa w biało-niebieskich strojach pójdzie za ciosem, aczkolwiek nic bardziej mylnego. Minutę po strzelonej bramce do ataku ponownie ruszył Energetyk, który szybko odpowiedział i znów Goście mieli dwa gole przewagi. Po tym zdarzeniu ekipa Gospodarzy nieco się zniechęciła, a ten fakt zaczęli wykorzystywać młodzi zawodnicy Energetyka, którzy systematycznie dokładali kolejne trafienia. W końcówce spotkania drużyny dołożyły po jeszcze jednym trafieniu, a końcowy rezultat brzmiał 3:9.