( 1 : 3 )
Zima 2023 - 7. Liga
  • niedziela, 05 marzec 2023
  • 16:10

147' Adam Włodarczyk Oldboys Derby
142' Adam Włodarczyk Oldboys Derby
134' Łukasz Łukasiewicz Oldboys Derby
118' Adam Włodarczyk Oldboys Derby
143' Marek Nowacki KS Na Pełnej
143' Patryk Skibiński KS Na Pełnej
138' Patryk Skibiński KS Na Pełnej
137' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
106' Patryk Skibiński KS Na Pełnej
105' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
105' Patryk Skibiński KS Na Pełnej
147' Marcin Wiktoruk Oldboys Derby
142' Marcin Wiktoruk Oldboys Derby
134' Marcin Wiktoruk Oldboys Derby
118' Wojciech Nowak Oldboys Derby
138' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
105' Mateusz Skowroński KS Na Pełnej
105' Michał Zalewski KS Na Pełnej
1Mateusz Skowroński KS Na Pełnej
1Patryk Skibiński KS Na Pełnej

Po godzinie 16 mieliśmy przyjemność gościć drużyny z 7 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy Oldboys Derby vs Ks Na Pełnej. Przed starciem oczekiwaliśmy wyrównanego pojedynku, gdyż obie ekipy w obecnym sezonie prezentują gość podobny poziom. Mimo naszych domysłów mecz rozpoczął się nieco inaczej i niemal od samego początku wysokie tempo gry narzucili Goście strzelając po 5 minutach gry dwa gole. Pierw wynik spotkania otworzył nam Mariusz Mataszek, a kilka sekund później piłkę do siatki skierował Patryk Skibiński po pewnym uderzeniu. W dalszym ciągu meczu dobra jakość gry nie opuszczała zawodników w różowych koszulkach i minutę później fenomenalnym strzałem ze stałego fragmentu gry popisał się Skibiński, który nie dał żadnych szans bramkarzowi na obronę strzału.  Gospodarze cały czas starali się zaskoczyć rywali ciekawym rozegraniem akcji, jednak gdy już udało się zawodnikom derbów podejść po pole karne rywali za każdym razem brakowało skutecznego wykończenia. Swojego pierwszego gola Gospodarze zdobyli dopiero po 18 minutach gry, w tedy to dobre podanie z rzutu rożnego Wojciecha Nowaka wykorzystał Adam Włodarczyk, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza po krótkim słupku. Po tym fakcie nie oglądaliśmy już więcej bramek i zawodnicy opuszczali plac po pierwszych 25 minutach z wynikiem 1:3. Początki drugiej połowy były bardzo wyrównane, drużyny z podobną intensywnością stwarzały sobie dogodne sytuację, lecz przed dłuższy czas nie mogły ich wykorzystać. W końcu po długiej  przerwię Derby zdobyły gola kontaktowego, a dokładniej to Marcin Wiktoruk idealnie dostrzegł wbiegającego Łukasza Łukasiewicza, który dołożył passa do pustej bramki. Od tego momentu mogło się wydawać, że Gospodarze ruszą za ciosem, jednak Goście nie zamierzali zwalniać tempa, a wręcz przeciwnie jeszcze mocniej podkręcili jego tempo systematycznie podwyższając wynik meczu. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Gości 7:4.