( 1 : 2 )
Zima 2023 - 7. Liga
  • niedziela, 15 styczeń 2023
  • 14:00

133' Tymoteusz Lewkowicz GKS Tachimetr Warszawa
130' Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa
128' Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa
124' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
134' Patryk Skibiński KS Na Pełnej
132' Maciej Woźniak KS Na Pełnej
110' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
104' Patryk Skibiński KS Na Pełnej
130' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
128' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
132' Michał Zalewski KS Na Pełnej
1Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa

Popołudniowym niedzielnym starciem rozgrywanym o godzinie 14 był mecz w 7 lidze 6, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny GKS Techimetr Warszawa vs KS Na Pełnej. Pierwsze minuty spotkania należały do Gości, którzy już w 4 minucie meczu otworzyli wynik za sprawą Patryka Skibińskiego, który pewnym strzałem z dystansu otworzył wynik spotkania na 1:0. Od tego momentu KS Na Pełnej zaczęło pewniej odnajdywać się na boisku co w niektórym czasie przyczyniło się do strzelania kolejnej bramki, a jej strzelcem był Mariusz Matraszek. Po tym fakcie mogłoby się wydawać że Goście spokojnie dowiozą taki rezultat do końca pierwszej połowy, jednak do swoich okazji coraz chętniej zaczęli dochodzić przeciwnicy, którym udało się zdobyć bramkę dającą kontakt tuż przez zejściem na przerwę. Po zmianie stron i strzelonym golu Gospodarze zyskali wiatru w żagle i 4 minuty po rozpoczęciu drugiej części meczu Tachimetr doprowadził do wyrównania. Od tego momentu zaczęła się przyjemna dla oka wymiana cisów i jedna jak i druga drużyna zaciekle walczyła o to by to w ich rękach finalnie znalazły się trzy punkty, a wynik na protokole cały czas wskazywał na remis, bowiem gdy strzelał Techimetr to zaraz odpowiadali rywale. W 33 minucie kiedy gola na 4:3 zdołał zdobyć Tymoteusz Lewkowicz mogło się wydawać, że to właśnie do nich powędrują trzy punkty, lecz szybko tą myśl z głowy wybił im Patryk Skibiński, który strzelił gola minutę później. Ten wynik meczu utrzymał się do samego końca, aczkolwiek drużyny jeszcze kilkukrotnie mogły zmienić jego stan. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:4 i obie drużyny podzieliły się punktami.