( 0 : 1 )
Zima 2023 - 6. Liga
  • niedziela, 26 luty 2023
  • 16:10

140' Damian Stachowicz Orły Leszka
129' Arkadiusz Bodziuch Orły Leszka
126' Michał Zawiślak Orły Leszka
149' Marek Frączyk St. Varsovia
148' Karol Mroczkowski St. Varsovia
144' Marek Frączyk St. Varsovia
138' Kamil Łukasik St. Varsovia
137' Kamil Łukasik St. Varsovia
135' Karol Mroczkowski St. Varsovia
134' Sławomir Gediga St. Varsovia
110' Karol Mroczkowski St. Varsovia
149' Rafał Niewiarowski St. Varsovia
148' Maciej Błoński St. Varsovia
138' Maciej Błoński St. Varsovia
137' Sławomir Gediga St. Varsovia
137' Karol Mroczkowski St. Varsovia
135' Kamil Łukasik St. Varsovia
110' Kamil Łukasik St. Varsovia
1Krzysztof Konopka Orły Leszka
1Kamil Łukasik St. Varsovia

Chwilę po godzinie 16 rozpoczął się mecz w ramach 6 ligi szóstek, gdzie rywalizację podejmowały drużyny z taką samą ilością punktów, a dokładnie chodzi tu o zespoły Orły Leszka vs St. Varsovia. Przed starciem oczekiwaliśmy bardzo wyrównanego pojedynku i tak tez zapowiadało się to spotkanie. Drużyny ze sporym zaangażowaniem dążyły do zdobycia pierwszej bramki. Po kilku minutowej naprzemiennej wymianie cisów wynik spotkania w 10 minucie otworzyli Goście, a dokładniej to Karol Mroczkowski silnym strzałem po długim słupku pokonał bramkarza i dał swojej drużynie jednobramkową przewagę.  Po tym fakcie mecz stał się jeszcze bardziej zacięty, a walka była widoczna na każdym metrze boiska. Mimo sporego zaangażowania oraz wielu okazji ekipy nie zdołały zmienić rezultaty i po pierwszych 25 minutach opuszczały plac przy wyniku 0:1. W drugiej części spotkania swojego wyczekiwanego gola udało się zdobyć Gospodarzom, a wszystko to za sprawą Michała Zawiśniaka, który nie pomylił się w dogodnej sytuacji. W dalszym ciągu meczu coraz lepiej z piłka czuli się zawodnicy Varsovii, którzy stopniowo zaczęli wychodzić na prowadzenie. Orły Leszka za wszelka cenę starły się odwrócić przebieg spotkania, jednak gdy było coraz bliżej końca spotkania Varsovia z dziecinną łatwością kreowała nowe sytuacje, dzięki którym skutecznie odjechali rywalom. Mimo dużych starań Gospodarzy mecz finalnie zakończył się wynikiem 3:7, a miano gagatka meczu powędrowało do Kamila Łukasika, który tego dnia do dwóch goli dorzucił taką samą ilość asyst.