( 2 : 0 )
Zima 2023 - 5. Liga
  • sobota, 25 luty 2023
  • 18:00

142' Adam Marcinkiewicz BKS 04 Górki
134' Adam Marcinkiewicz BKS 04 Górki
1Mateusz Izdebski Defenders

O godzinie 18 mieliśmy przyjemność na placu gościć drużyny z piątej klasy rozgrywkowej, a dokładnie mowa tu o zespołach Defendres vs BKS 04 Górki. Pierwsze minuty meczu były bardzo spokojne, drużyny przez dłuższy czas szukały dogodnej okazji na otwarcie wyniku, jednak za każdym razem brakowało im dobrego wykończenia akacji. Pierwszego gola ujrzeliśmy dopiero po 12 minutach gry. W tedy to Defendersi po kilkuminutowych próbach w końcu ruszyli do skutecznego kontrataku i pewnie go wykorzystali. Strzelcem gola był Jarek Jachna, który pierw trawił w bramkarza, lecz przy dobitce nie pozostawił żadnych szans na obronę i wynik na protokole meczowych wskazywał na 1:0. Po tym fakcie Gospodarze z każda kolejna minuta podkręcali tempo gry, a my z przyjemnością mogliśmy oglądać ich pewność w kreowaniu nowych sytuacji, których efekty zobaczyliśmy w 19, dzięki czemu Gospodarze mieli dwubramkową przewagę po golu Mateusza Gajdy. Po zmienię stron grę cały czas kontrolowali Defendersi i szybko po rozpoczęciu drugiej części po raz trzeci zadali cios rywalom. BKS 04 Górki swoje okazje zaczęli wykorzystywać dopiero po 34 mintaja gry. W tedy to pierw piłkę do siatki skierował Piotr Klejnowski, jednak zaraz znów do głosu doszli przeciwnicy. Gością udało się zdobyć jeszcze jednego gola, lecz nie miał on większego znaczenia, bowiem w końcowej fazie meczu Gospodarze zabili mecz dobijając rywala trzema golami i finalnie trzy punkty powędrowały na konto czerwonych koszul.watch