Zima 2023 - 2. Liga
Kolejka 10
  • niedziela, 12 marzec 2023
  • 14:00

143' Dominik Banasiewicz Boca Seniors
132' Dominik Banasiewicz Boca Seniors
132' Karol Kubicki Boca Seniors
123' Dominik Banasiewicz Boca Seniors
123' Karol Kubicki Boca Seniors
114' Karol Kubicki Boca Seniors
106' Karol Kubicki Boca Seniors
106' Michał Brewczuk Boca Seniors
1Dominik Banasiewicz Boca Seniors

O 14:00 na boisku „B” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Energia, a Boca Seniors. To spotkanie nie miało już wpływu na układ tabeli, wiec liczyliśmy na bardzo ciekawe spotkanie z wieloma trafieniami. Już w 6 minucie wynik spotkania otworzył Karol Kubicki, który otrzymał piłkę od Michała Brewczuka. Chwile później odpowiedzieli gospodarze. Ciężar gry na siebie wziął Haorhii Pernytskyi. Przedryblował całe boisko i płaskim strzałem w dolny róg wyrównał. W 14 minucie arbiter dopatrzył się przewinienia w polu karnym Energii i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Karol Kubicki i pewnym strzałem wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie 1:2. Dwie minuty później Pernytskyi z pozycji leżącej trafił do siatki gosci i ponownie mieliśmy remis. Jeszcze przed przerwa mieliśmy szybka wymiane. Najpierw trafili gospodarze, a minutę później odpowiedzieli goście i pierwsza połowa zakończyła się 3:3. Druga odsłona lepiej zaczęła się dla gosci. Karol Kubicki miał znakomitą okazje. Od połowy biegł sam na sam z bramkarzem, który kapitalnie go wyczuł i nadal mieliśmy 3:3. W 32 minucie Kubicki wypatrzył lepiej ustawionego Dominika Banasiewicza i bez namysłu zagrał do niego piłkę. Ten mocnym strzałem podwyższył na 3:4 i końcowe minuty zapowiadały się bardzo ciekawie. Dwie minuty później niefrasobliwą obroną popisał się jeden z graczy Boca i sam wpakował piłkę do własnej siatki. Mieliśmy zatem 4:4. Chwile później Igor Petlyak zagrał do wybiegającego sam na sam Patryka Komorowskiego, który z zimną krwią podwyższył na 5:4. Na 8 minut przed końcem do siatki z blisko połowy trafił Petlyak, a chwile później Banasiewicz skompletował hattricka i mieliśmy 6:5. W końcówce nie ujrzeliśmy już więcej trafień i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5.