( 2 : 3 )
Zima 2023 - SuperLiga6
  • niedziela, 05 luty 2023
  • 15:15

145' Paweł Giel Chemik Bemowo
142' Michał Matynia Chemik Bemowo
135' Paweł Giel Chemik Bemowo
125' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
118' Paweł Giel Chemik Bemowo
150' Vitalij Yakovenko FC Otamany II
136' Kostya Didenko FC Otamany II
126' Kostya Didenko FC Otamany II
117' Borys Ostapenko FC Otamany II
107' Kostya Didenko FC Otamany II
103' Kostya Didenko FC Otamany II
145' Piotr Dygała Chemik Bemowo
142' Paweł Giel Chemik Bemowo
135' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
125' Patryk Sobieszczański Chemik Bemowo
118' Michał Matynia Chemik Bemowo
150' Kostya Didenko FC Otamany II
136' Vitalij Yakovenko FC Otamany II
126' Artem Solonikov FC Otamany II
117' Dmytro Barabash FC Otamany II
107' Vitalij Yakovenko FC Otamany II
103' Vitalij Yakovenko FC Otamany II
1Maksym Kulyk FC Otamany II
1Kostya Didenko FC Otamany II

O 15:15 rozpoczął się mecz Chemika Bemowo i Dynamo. Drużyny dzieli jeden punkt w tabeli, na korzyść gości, ale moją oni też rozegrany mecz więcej niż przeciwnik. Mimo że od początku meczu przewagę miał Chemik, to strzelało Dynamo. W odpowiednio 3 i 7 min, Dynamo przeprowadziło dwie kontry. Dwa razy wyszli dwa na jeden. W obu przypadkach podawał Vitalij Yakovenko, a strzelał Kostya Didenko. Chemik wciąż atakował, lecz bez skutecznie. W 17 min Borys Ostapenko dostał piłkę w środku pola, oddał mocny strzał po którym piłka odbiła się od poprzeczki, od ziemi i jeszcze raz od poprzeczki i wpadła do bramki. Minutę później Paweł Giel dostał podanie tuż przy linii końcowej boiska i z bardzo ostrego kąta trafił na 1:3. W 25 min Chemik strzelił bramkę kontaktową, której autorem był Krystian Lewandowski. Do przerwy 2:3. Po zmienię stron Dynamo znów odskoczyło na dwie bramki, a na listę strzelców znów wpisał się Didenko. Następnie drużyny strzelały naprzemiennie, aż do momentu kiedy w 45 min Chemik doprowadził do wyrównania, po golu świetnie spisującego się Pawła Giela. W 50 min Yakovenko pogrzebał nadzieję Chemika na dobry rezultat, strzelając bramkę na 5:6. To zwycięstwo pozwoliło im utrzymać się w pierwszej trójce. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.