( 3 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 6x6

146' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
121' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
110' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
104' Maciej Puchawski Młodzi Perspektywiczni
146' Sebastian Kutyła Młodzi Perspektywiczni
121' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
110' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
104' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
109' Jan Pawlicki Energetyk
1Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni

Ostatnim niedzielnym starciem przy ulicy Irzykowskiego był mecz, w którym zmierzyły się drużyny z 4 ligi szóstek, a mowa tu o zespołach Młodzi Perspektywicznywiczni vs Energetyk. Spotkanie rozpoczęło się dość szybko, gdyż już w 4 minucie wynik spotkania otworzył Maciej Puchawski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Gości. Po tym fakcie gra toczyła się dalej, a coraz bliżej do zdobycia bramki był Energetyk, który z minuty na minutę pewniej wchodził w mecz. W 9 minucie wykreowane sytuacje pozwoliły na zdobycie bramki, a do wyrównania doprowadził Rafał Stefanek. Mimo strzelonej bramki radość nie trwała długo, ponieważ minutę później na prowadzenie ponownie wyszli Gospodarze. Od tego momentu przy piłce częściej byli zawodnicy Energetyka, mieli oni znacznie więcej sytuacji od rywali, jednak za każdym razem brakowało im ostatniego podania, dzięki któremu mogli wykończyć akcję. Tuż przed zejściem na przerwę Młodzi Perspektywiczni postanowili mocniej przyatakować rywala, co w konsekwencji opłaciło się i w 21 minucie bramkę na 3:1 zdobył Adam Nurzyński. Druga połowa była nieco bardziej spokojna, pewni wyniku Gospodarze spokojnie rozgrywali piłkę i z pewnością prowadzili grę. W 29 minucie Gospodarze przeprowadzili akcję, w której zdecydowali się na strzał z dystansu, po oddanym strzale piłka niefortunnie odbiła się od jednego z obrońców, a następnie myląc bramkarza wpadła do siatki dając wynik 4:1. Goście po tym zdarzeniu nie zamierzali spuścić głowy w dół i zaraz po tym fakcie udało im się zmniejszyć różnice po silnym uderzeniu Konrada Zalewskiego prawie z połowy boiska. Mimo starań Energetyka rywal nie był litościwy i w końcówce meczu wynik spotkania przypieczętował Piotr Jastrząb, zapewniając tym samym swojej drużynie zasłużone 3 punkty.