( 2 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 6x6

146' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
143' Karol Brykiewicz Młodzi Perspektywiczni
141' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
140' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
128' Karol Brykiewicz Młodzi Perspektywiczni
104' Karol Brykiewicz Młodzi Perspektywiczni
101' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
142' Dominik Suracki KK Wataha Warszawa
138' Artur Adamiec KK Wataha Warszawa
135' Dominik Suracki KK Wataha Warszawa
123' Michał Woźniak KK Wataha Warszawa
113' Dominik Suracki KK Wataha Warszawa
107' Dominik Suracki KK Wataha Warszawa
146' Krzysztof Sobolewski Młodzi Perspektywiczni
104' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
123' Artur Adamiec KK Wataha Warszawa
107' Michał Woźniak KK Wataha Warszawa
102' Artur Adamiec KK Wataha Warszawa
1Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni

Ostatnim spotkaniem rozgrywanym przy ulicy Irzykowskiego był mecz w 4 lidze szóstek, a dokładnie to Młodzi Perspektywiczni podejmowali Kk Watahe Warszawa. Przed meczem można było spodziewać się bardzo wyrównanego pojedynku, gdyż obie ekipy prezentują dość podobny poziom i tak też się stało. Od pierwszej do ostatniej minuty toczyła się walka na każdym metrze boiska, a my mogliśmy cieszyć się z przyjemnego dla oka widowiska. Strzelanie rozpoczęło się szybko, ponieważ już w 1 minucie meczu piłkę do siatki skierował Wojciech Czuba, który pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Po tym trafieniu Gospodarze nie zamierzali zwlekać i 3 minuty później rezultat podwyższył Karol Brykiwicz po dobrym zagraniu Czuby. Owy fakt nie spodobał się Gościom i kilka minut później postanowili przystąpić do odrobienia straconych goli. Pierw w 7 minucie Domnik Suracki pewnie pokonał bramkarza, a następnie 4 minuty później ponownie ten sam zawodnik zdobył bramkę i tym samym doprowadził do remisu. W dalszej części drużyny naprzemiennie przeprowadzały ataki i w końcówce pierwszej połowy naprawdę zrobiło się gorąco, a bramka wisiała w powietrzu i było to tylko kwestią czasu kiedy wpadnie do sieci. W 23 minucie do wykonania autu podszedł Artur Adamic, który zaadresował idealne podanie do Michała Woźniaka, a ten chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu zapakował piłkę do siatki i po tym golu Zawodnicy zeszli na przerwę z wynikiem 2:3. Po zmianie stron Młodzi szybko odrobili jednobramkową stratę po golu z woleja Brykiewicza, lecz wynik 3:3 nie utrzymywał się długo, ponieważ Goście zaraz po tej bramce wyprowadzili kolejne dwa ciosy i na tablicy widniał wynik 3:5. Gospodarze walczyli do samego końca i była u nich widoczna chęć wygranej co z każdą minutą coraz bardziej udowadniali, bo gdy tracili przewagę bramkową to lada moment wracali na właściwe tory i wyrównywali różnice. Do 46 minuty utrzymywał się wynik 6:6 i szczerze mówiąc gdyby mecz zakończył się takim wynikiem to byłoby to sprawiedliwe dla obu ekip, ponieważ jedna jak i druga drużyna tego dnia pokazały kawał dobrego futbolu. Jednak tak się nie stało, a zwycięstwo w ostatnich minutach wyszarpała drużyna Gospodarzy. W 46 minucie piłkę do siatki po rzucie rożnym zdołał zmienić Czuba, tym samym dając swojej drużynie zwycięstwo i wywalczone 3 punkty. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:6.