( 1 : 5 )
Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 6x6

147' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
144' Wojtek Kucharek Forteca Bielany
113' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
140' Kamil Łukasik St. Varsovia
129' Paweł Kapelewski St. Varsovia
128' Paweł Kapelewski St. Varsovia
122' Marcin Krzysztoń St. Varsovia
118' Kamil Łukasik St. Varsovia
117' Michał Fijałkowski St. Varsovia
116' Paweł Kapelewski St. Varsovia
111' Maciej Błoński St. Varsovia
144' Bartek Konieczny Forteca Bielany
113' Tomasz Szemraj Forteca Bielany
129' Sławomir Gediga St. Varsovia
128' Michał Fijałkowski St. Varsovia
122' Kamil Łukasik St. Varsovia
117' Sławomir Gediga St. Varsovia
116' Sławomir Gediga St. Varsovia
111' Kamil Łukasik St. Varsovia
1Kamil Łukasik St. Varsovia

O godzinie 20:00 na boisku A stanęły ze sobą w szranki Forteca Bielany i St.Varsovia. Gospodarze po dwóch przegranych liczyli w końcu na przełamanie. Zadanie jednak było bardzo trudne, gdyż ich rywalem była jak dotąd niepokonana drużyna. Pierwsze 10 minut przebiegało dość spokojnie. Gra głównie toczyła się w środkowej strefie boiska. Było kilka akcji podbramkowych, ale nie szczególnie zagrażały obydwu golkiperom. W 11 minucie Kamil Łukasik wypatrzył Macieja Błońskiego, który zrobił kapitalny ruch za plecy rywali. Otrzymał on futbolówkę i wykończył akcję. Dwie minuty później gospodarze odpowiedzieli po dwójkowej akcji Szemraj-Dawidcczyk. Między 16, a 22 minuta można powiedzieć, że goście zapewnili sobie zwycięstwo. W tym czasie trafili do siatki 4 razy i na przerwę schodzili z pokaźną przewagą. Po zmianie stron jeszcze bardziej docisnęli zmęczonych już fizycznie i psychicznie gospodarzy. W 28 minucie do siatki trafił Paweł Kapelewski. Minute później ten sam zawodnik trafił ponownie i mieliśmy już 1:7. Przyjezdni zakończyli strzelanie w 40 minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Łukasik. Ostatnie 10 minut należało do gospodarzy. Nie mieli oni już szans na powrót, ale mieli chwilę na cieszenie się futbolem. W tym czasie trafili dwa razy do siatki rywali. W 44 minucie do statystyk zapisał się Wojtek Kucharek, a w 47 Bartek Dawidczyk. Varsovia zwyciężyła ostatecznie 8:3.