( 3 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 6x6

144' Maciej Kuligowski Union Of Boys
142' Kacper Sęk Union Of Boys
141' Bartek Goździewski Union Of Boys
138' Kacper Sęk Union Of Boys
137' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
135' Antek Lazurko Union Of Boys
134' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
133' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
122' Michał Lanczewski Union Of Boys
121' Michał Lanczewski Union Of Boys
104' Michał Lanczewski Union Of Boys
114' Jan Bielawski Kindybały FC
113' Marek Wójcik Kindybały FC
144' Bartek Goździewski Union Of Boys
141' Stasiek Sroguś Union Of Boys
138' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
133' Antek Lazurko Union Of Boys
122' Bartek Goździewski Union Of Boys
121' Bartek Goździewski Union Of Boys
104' Stasiek Sroguś Union Of Boys
113' Filip Baum Kindybały FC
1Michał Lanczewski Union Of Boys

O godzinie 19:00 doszło do rywalizacji w 2L6, gdzie swoje siły mierzyły drużyny Union Of Boys vs Kindybały FC. Gospodarze już kilkukrotnie pokazali, że są dobrze zgraną drużyną i jasno stawiają sobie cel po złoty krążek w obecnym sezonie. Ich boiskowy rywal ostatnie dwa spotkania zaliczył klęską, więc spodziewaliśmy się, że i tym razem drużyna Unii zaoferuje nam prawdziwy pokaz strzelecki. Wynik spotkania Już w 4 minucie otworzył Michał Lenczewski, który po otrzymanym podaniu od Stasika Srogi nie pomylił się pewnie posyłając futbolówkę do siatki. Po tym zdarzeniu przez kolejne 10 minut utrzymał się wynik 1:0, a coraz bliżej zdobycia bramki byli Goście, którzy to dość pewnie dochodzili do sytuacji pod bramką przeciwka. W końcu w 13 minucie po kilku nieudanych próbach swojego oczekiwanego gola zdobyły Kindybały, a dokładnie to do wyrównania doprowadził Marek Wójcik. Po tym zdarzeniu Goście poszli za ciosem i kilkanaście sekund później wykorzystali błąd bramkarza i tym samym wyszli na prowadzenie w spotkaniu. Owy fakt nie spodobał się drużynie przeciwnej i za wszelką cenę próbowali odwrócić przebieg spotkania. Sprawę w swoje ręce postanowił wziąć Lenczewski, który to pierw w 21 minucie doprowadził do remisu, a minutę później wyprowadził Union na prostą tym samym zaliczając hattricka już w pierwszej części meczu. W drugiej odsłonie Gospodarze wrócili na właściwe tory i prezentowali poziom, który z przyjemnością oglądaliśmy w poprzednich spotkaniach. Prawdziwą gratką dla kibiców było zagranie Mateusza Klimkiewicza, który po otrzymanym podaniu od Antaka Lazurko, najpierw narobił zamieszania w polu karnym wkręcając obrońcę w ziemię, a następnie markując strzał położył bramkarza i spokojnym strzałem posłał piłkę do siatki. W kolejnych minutach Union zdobył kolejne 3 trafienia z czego dwie należały do Klimkiewicza, a jedno do Lazurko.  W dalszym ciągu pojedyncze sytuacje miały Kindybały, jednak owe próby nie stanowiły problemu dla Piotra Stefankiewicza. W 44 minucie bramkę po strzale na dalszy słupek zdobył Maciej Kuligowski, a wysoki wynik w końcówce przypieczętował Kacper Sęk po pięknej drużynowej akcji. Union ostatecznie wygrał spotkanie 11:2.