( 1 : 4 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 6x6

150' Dominik Kudła Kindybały FC
135' Konrad Wejman Kindybały FC
130' Konrad Wejman Kindybały FC
126' Michał Adamiak Kindybały FC
105' Dominik Kudła Kindybały FC
149' Jakub Włodarski Powiew Czarnobyla
133' Jakub Włodarski Powiew Czarnobyla
132' Mateusz Król Powiew Czarnobyla
115' Mateusz Król Powiew Czarnobyla
112' Kamil Król Powiew Czarnobyla
111' Mikołaj Wrochna Powiew Czarnobyla
108' Mateusz Król Powiew Czarnobyla
136' Dominik Kudła Kindybały FC
126' Filip Sikorski Kindybały FC
149' Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla
133' Mateusz Gębarowski Powiew Czarnobyla
132' Mikołaj Wrochna Powiew Czarnobyla
115' Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla
112' Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla
111' Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla
1Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla

Starcie Kindybałów z Powiewem Czarnobyla zapowiadało się na wyrównane widowisko. Jako pierwsi do ataków przeszli goście, którzy byli bliscy otworzenia wyniku w 3. minucie, lecz strzał jednego z zawodników zatrzymał się na poprzeczce. Niewykorzystana sytuacja zemściła się kilkadziesiąt sekund później, a do siatki trafił Damian Kudła. PC nie przejął się utratą gola i przejął inicjatywę. Znacznie częściej gościli pod polem karnym przeciwników i przyniosło to efekt w 8. minucie, gdy strzał jednego z kolegów dobijał Mateusz Król. Sekundy później mogli objąć prowadzenie, ale tym razem futbolówka zatrzymała się na poprzeczce. Co się odwlecze, to nie uciecze, jak głosi przysłowie – następne pięć minut należało do Mateusza Aronowicza, który zaliczył trzy asysty z rzędu. Tym sposobem Powiew Czarnobyla po kwadransie objął prowadzenie 1:4 i dowiózł je do przerwy. Spotkanie było bardzo dynamiczne, co chwila przenosiliśmy się spod jednego pod drugie pole karne. Często jednak brakowało skuteczności napastnikom, w czym również przeszkadzali dobrze grający bramkarze. Druga odsłona rozpoczęła się od natychmiastowego trafienia dla Kindybałów. Gola na swoje konto dopisał Michał Adamiak, który w pierwszej części stał na bramce. Może błędem było pozostawienie go między słupkami? Tego już się nie dowiemy, ale gospodarze na to nie zważali i poszli za ciosem doprowadzając do rezultatu 3:4. Ich ostatnie trafienie padło łupem Konrada Wejmana, który przymierzył z rzutu wolnego. Stosunkowo szybka strata dwóch goli obudziła gości. Dobre rozegranie rzutu rożnego zaowocowało trafieniem Mateusza Króla. Tym razem to Powiew Czarnobyla poszedł za ciosem i błyskawicznie podwyższył wynik na 3:6. Kilkanaście sekund po wznowieniu gry żółtą kartkę obejrzał Mikołaj Wrochna i Kindybały FC grały w przewadze jednego gracza. Przyniosło to efekt, a na listę strzelców dopisał się Konrad Wejman. Następnie oglądaliśmy kolejną już wymianę ciosów, która bramek nie przyniosła. Spotkanie toczyło się w naprawdę szybkim tempie i oglądaliśmy dużą ilość zmarnowanych szans. W ostatnich minutach spotkania oba zespoły zdobyły po jednej bramce i ostatecznie trzy punkty trafiły na konto Powiewu Czarnobyla.