( 2 : 5 )
Jesień 2022 - Totalbet 1. Liga 6x6

149' Przemysław Kostrzycki Boca Seniors
140' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
128' Maciej Ziemski Boca Seniors
120' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
112' Maciej Ziemski Boca Seniors
150' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
144' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
135' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
125' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
122' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
119' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
109' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
108' Paweł Wojsław FC NaNkacu
149' Maks Czyżewski Boca Seniors
120' Maks Czyżewski Boca Seniors
112' Andrzej Łukomski Boca Seniors
150' Paweł Wojsław FC NaNkacu
144' Paweł Wojsław FC NaNkacu
139' Krzysztof Gręziak FC NaNkacu
125' Łukasz Żendzian FC NaNkacu
122' Paweł Wojsław FC NaNkacu
108' Rafał Dobrosz FC NaNkacu
1Rafał Szewczyk FC NaNkacu

Dokładnie o godzinie 10:00 doszło do starcia w 1 lidze szóstek, gdzie swoje siły zmierzyły drużyny z samego szczytu tabeli, a mowa tu o Boca Seniors vs FCNkacu. Już przed spotkaniem można było powiedzieć, że będzie to ciekawe oraz zacięte widowisko. W początek meczu szybko weszli Goście, którzy już w 8 minucie otworzyli wynik spotkania po golu Pawła Wojsława, a chwilę później dołożyli kolejne trafienie za sprawą Rafała Szewczyka. Ten fakt wyraźnie nie spodobał się ekipę w białych strojach i zaraz po tym zdarzeniu ruszyli do odrabiania start. W 12 minucie po zagraniu Andrzeja Łukomskiego piłkę do nogi otrzymał Maciej Ziemski, który nie zawahał się i pewnym uderzeniem doprowadził do wyniku 2:1. Po tym zdarzeniu swoje okazje jeszcze kilkukrotnie mieli Gospodarze, jednak ciężko było im znaleźć drogę do bramki. Fc NaNkacu pewnie prowadziło grę było u nich widoczne zaangażowanie, które z biegiem czasu zaowocowało kolejnymi bramkami. W 19 minucie sędzia został zmuszony odgwizdać rzut wolny, a do wykonania powinności podszedł Szewczyk, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce podwyższając prowadzenie swojej drużyny. Minutę później odpowiedzieli rywale, a dokładnie to Łukasz Pruszyński, który nie dał żadnych szans bramkarzowi na obronę strzału. Chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy Goście zadali kolejne dwa ciosy I na przerwę zawodnicy zeszli z wynikiem 2:5. Po zamiennie stron gra wyglądała niemal identycznie tępo gry utrzymywali Goście, a ich rywal próbował im w tym dorównać cały czas goniąc wynik. W 29 minucie pięknym strzałem za pola karnego popisał się Maciej Ziemski, lecz radość ze zdobytej bramki nie trwała zbyt długo, gdyż lada moment ponownie odskoczyli przeciwnicy. Tak gra prezentowała się do ostatnich minut Gospodarze starali się zmniejszyć różnice, jednak dobrze prezentujący się zespół przeciwny cały czas odjeżdżał nie dając Boca żadnych szans na złapanie kontaktu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:8.