( 1 : 0 )
Jesień 2022 - Totalbet 1. Liga 6x6

149' Konrad Osiński Gramy Czasami
136' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
134' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
127' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
120' Patryk Paszko Gramy Czasami
128' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
128' Tomasz Kasprzak FC Warsaw Team
149' Patryk Paszko Gramy Czasami
136' Patryk Paszko Gramy Czasami
134' Konrad Osiński Gramy Czasami
127' Patryk Paszko Gramy Czasami
128' Emil Gadomski FC Warsaw Team
1Jarek Kurman FC Warsaw Team
1Patryk Paszko Gramy Czasami

W niedzielę o godzinie 11 doszło do starcia w 1 lidze szóstek, gdzie swoje siły mierzyły drużyny Gramy Czasami vs FC Warsaw Team. Przed spotkaniem śmiało można było twierdzić, że to Gospodarze lepiej wypadną w tym spotkaniu. Początkowo obie drużyny szukały dogodnych sytuacji na zdobycie bramki i takie oczywiście się zdarzały, jednak żadnej z ekip w pierwszej fazie meczu nie udało się skierować piłki do bramki i na pierwsze trafienie  musieliśmy czekać aż do 20 minuty. Po upływie tego czasu po faulu Warsaw Team do rzutu wolnego podszedł Patryk Paszko, a następnie pewnym strzałem pokonał bramkarza, tym samym otwierając wynik spotkania w tej rozgrywce. Ta bramka nieco bardziej otworzyła kreatywność Gospodarzy i w drugiej części mieliśmy przyjemność oglądać kolejne trafienie tej drużyny, a dokładnie to piłkę do siatki zapakował Grzegorz Miklas po zagraniu Paszko. Goście nie zamierzali stać w cieniu i zaraz po tym zdarzeniu rzucili się do odrabiania strat. Po świetnym odbiorze piłki bramkarza pokonał Mateusz Pogorzelski, a kilka sekund później do wyrównania doprowadził Tomasz Kasprzak. Owy fakt rozzłościł drużynę Gospodarzy, co wiązało się z jeszcze większą chęcią do rywalizacji i nie czekając ani chwili przystąpili do strzelania godnych goli. W 34 minucie bramkę po zagraniu Konrada Osińskiego zdobył Tomasz Siciechowicz, a 2 minuty później pięknym trafieniem z podcinką na 4:2 popisał się Krzysztof Sobolewski. Fc Warsaw Team miało sporo sytuacji by nadgonić wynik, jednak żaden z ich strzałów nie okazał się skuteczny, a niewykorzystane okazje zemściły się. W 49 minucie wynik spotkania przypieczętował Osiński, który przelobował bramkarza za połowy boiska. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2.