( 2 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

146' Kacper Koterwas eXc Mobile Ochota
144' Kacper Koterwas eXc Mobile Ochota
141' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
137' Filip Szewczyk eXc Mobile Ochota
134' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
122' Patryk Kępka eXc Mobile Ochota
119' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
149' Daniel Ludynia Grottgera Team
148' Dominik Szarpak Grottgera Team
145' Paweł Rybak Grottgera Team
121' Daniel Ludynia Grottgera Team
120' Michał Dryński Grottgera Team
107' Daniel Ludynia Grottgera Team
146' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
144' Dawid Brewczyński eXc Mobile Ochota
141' Patryk Paszko eXc Mobile Ochota
137' Krzysztof Ananasek eXc Mobile Ochota
134' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
122' Filip Szewczyk eXc Mobile Ochota
119' Filip Szewczyk eXc Mobile Ochota
149' Dominik Szarpak Grottgera Team
145' Daniel Ludynia Grottgera Team
121' Damian Koński Grottgera Team
107' Michał Dryński Grottgera Team
1Damian Patoka eXc Mobile Ochota

O 21:00 na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11 odbył się prawdziwy klasyk w lidze Bemowskiej. Na przeciw siebie stanęła ekipa Exc Mobile Ochoty, w której składzie znajduje się kilku byłych graczy Grottgera. To jeszcze bardziej motywowało zawodników przed meczem. W spotkanie bardzo dobrze weszli goście, którzy już w 7 minucie wygrywali, po kapitalnym zagraniu Michała Drynskiego w pole karne i pewnym główkowania Daniela Ludyni. Przed dłuższy czas pierwszej połowy to gracze w granatowych trykotach kontrolowali grę. Dużo więcej utrzymywali się przy piłce, a Ochota nieudolnie budowała swoje ataki, aż do 19 minuty, gdy ciężar gry na siebie wziął Damian Patoka. Po strzale z dystansu w dolny róg bramki doprowadził do remisu. Chwile później do siatki trafił Drynski, a minutę później na 1:3 podwyższył Ludynia. Gospodarze jeszcze przed przerwa wyrównali po strzale z dystansu Patryka Kępki. W tym wypadku jednak strzał nie był ani dokładny ani bardzo mocny, ale na tyle dobry, ze bramkarz miał problem ze złapaniem piłki, która wtoczyła się do bramki i do przerwy mieliśmy 2:3. W drugiej odsłonię swoje tempo narzucili gracze w czerwonych trykotach kilka szybkich akcji i prowadzili po trafieniach Patoki i Filipa SzewczykaGrottgera się wycofała zostawiajac coraz więcej pola do popisu graczom z Ochoty. Wykorzystali to bez zastanowienia i w 44 minucie prowadzili już 6:3. W 45 minucie mieliśmy szybka wyminę ciosów i rezultat zmienił się na 7:4. Ostatni minuty wydawało się, ze nie porwą kibiców na stadionie, ale dwa błędy bramkarza gospodarzy doprowadziły do rezultatu 7:6 i nerwowej końcówki, gdzie nie brakowało emocji. Goście cały czas nacierali w końcówce, ale nie wystarczyło im czasu, aby wyrównać i mecz zakończył się rezultatem 7:6.