( 2 : 4 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

148' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
145' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
143' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
135' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
131' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
129' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
127' Kacper Działo SS Cyrkulatka
113' Kacper Działo SS Cyrkulatka
112' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
150' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
147' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
147' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
139' Damian Klepacki Połczyn Brothers
133' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
127' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
126' Damian Klepacki Połczyn Brothers
111' Filip Ikwanty Połczyn Brothers
109' Damian Klepacki Połczyn Brothers
107' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
104' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
148' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
145' Marcin Czuwara SS Cyrkulatka
135' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
131' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
129' Kacper Działo SS Cyrkulatka
127' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
113' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
112' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
150' Aleksander Szczodry Połczyn Brothers
139' Jakub Guzina Połczyn Brothers
138' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
126' Aleksander Szczodry Połczyn Brothers
126' Stanisław Sibilski Połczyn Brothers
111' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
104' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
1Krzysztof Witecki Połczyn Brothers

W niedzielę wieczorem w super lidze szóstek spotkała się ekipa SS Cyrkulatka z Połczyn Brothers która była tutaj lekkim faworytem tego spotkania. W 4 minucie worek z bramkami rozwiązał Maksymilian Korczak, a 3 minuty później podwyższył Paweł Witecki i było już 0:2 dla niebieskich koszul. Kolejne minuty to kolejne bramki niebieskich, kolejno w 9 i 11 minucie bramki strzelali Damian Klepacki i Filip Ikwanty, było już 0:4 i wydawało się że mecz jest pod kontrolą. Pierwsza bramka dla Cyrkulatki padła w 12 minucie autorstwa Patryka Krygiela, a minutę później na 2:4 strzelił Filip Mróz. Rezultatem 2:4 zakończyła się pierwsza połowa, warto podkreślić, że ekipa w niebieskich trykotach tworzyła sobie znacznie więcej sytuacji, jednak brakowało im wykończenia. Po zmianie stron drużyna Połczyn Brothers szybko strzeliła dwie bramki w 26 i 27 minucie a strzelali kolejno Klepacki i Korczak. Jednak zawodnicy w żółtych strojach nie dawali za wygraną i w 27 minucie gola na 3:6 strzelił Mróz, a dwie minuty później na 4:6 trafił Przemek Kozyra. W 31 minucie bramkę kontaktową strzelił Krygiel, a zaledwie 4 minuty później strzelił  gola dającego remis. Zawodnicy w niebieskich strojach w 38 minucie ponownie wyszli na prowadzenie po golu Korczaka, minutę później podwyższył jeszcze Klepacki. Drużyna Cyrkulatki ponownie w 43 minucie zdołała strzelić gola kontaktowego za sprawą Krygiela, który 2 minuty później wyrównał stan rywalizacji. Jednak w  47 minucie Witecki wyprowadził niebieskich na prowadzenie którego już nie oddali, a jeszcze w tej samej minucie podwyższył Korczak. Po zaciętym i wyrównanym  meczu, to drużyna Połczyn Brothers dopisuje sobie 3 oczka do ligowej tabeli, finalnie pokonując Cyrkulatke 11:9.