( 1 : 6 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

144' Maciej Sociński Jednokomórkowcy
133' Bartosz Knyspel Jednokomórkowcy
121' Bartosz Knyspel Jednokomórkowcy
148' Patryk Kępka eXc Mobile Ochota
143' Filip Szewczyk eXc Mobile Ochota
140' Kacper Koterwas eXc Mobile Ochota
136' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
132' Daniel Jakubik eXc Mobile Ochota
125' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
125' Kacper Koterwas eXc Mobile Ochota
124' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
122' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
120' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
111' Daniel Smoczyński eXc Mobile Ochota
133' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
121' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
148' Filip Szewczyk eXc Mobile Ochota
143' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
140' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
136' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
132' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
125' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
125' Patryk Kępka eXc Mobile Ochota
124' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
122' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
120' Dawid Brewczyński eXc Mobile Ochota
1Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota

Późną niedzielą doszło do starcia w SL6, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Jednokomórkowcy vs eXc Mobile Ochota. Gospodarze obecnego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, ponieważ na swoim koncie po 4 meczach mają zaledwie jedną wygraną, która w dodatku wynika z walkowera. Goście natomiast mieli idealny strat, lecz tydzień temu ulegli Almazowi, z którym to przegrali 1:4, więc nie było to niespodzianką, że zdeterminowana Ochota jeszcze bardziej chciała pokazać na co ich stać. Początkowo obie ekipy szukały dogodnej okazji na zdobycie bramki, a gdy udało się już skonstruować składną akcję to w ostateczności brakowało dobrego wykończenia. Wynik spotkania został otwarty po 11 minutach gry, wtedy to został podyktowany rzut wolny, a do wykonania powinności podszedł świeży nabytek Gości Daniel Smoczyński, który pewnym strzałem posłał futbolówkę w samo okienko. Po tym trefieniu nie brakowało pomysłów na tworzenie sytuacji, a coraz bliżej zdobycia kolejnego gola była Ochota. W 20 minucie Dawid Brewczyński zagrał piłkę do Krystiana Nowakowskiego, a ten pewnym uderzeniem podwyższył wynik spotkania na 2:0. Minutę później przyszło nam oglądać pierwsze trafienie Gości, w którym to piłkę do siatki zmieścił Bartosz Knyspel. Pod koniec pierwszej połowy Ochota podkręciła tempo, a dwa gole tuż przed zejściem na przerwę dołożył Bartosz Goździewski. W drugiej odsłonie Goście szybko ruszyli do zdobywania kolejnych goli, pierw bramkę na 1:5 zdobył Nowakowski, a następnie kilka sekund później na listę strzelców wpisał się Kacper Koterwas. Jednokomórkowcy starali się odrobić różnice, jednak ciężko było im pokonać dobrze prezentującego się Krzysztofa Jabłońskiego, a jak już udało im się pokonać bramkarza to chwilę później kolejnymi trafieniami odpowiadała Ochota. I tak w zasadzie prezentował się mecz do samego końca, Gospodarze zdobywali pojedyncze bramki, a Ochota nie miała litości by powiększać przewagę. Duży udział w zdobywaniu goli w drugiej części miał Nowakowski, który to czterokrotnie notował asystę do swoich przyjaciół z drużyny. Wynik spotkania w 48 minucie przypieczętował Patryk Kępka i mecz w rezultacie zakończył się wynikiem 4:11, a zawodnicy w czerwonych trykotach mogli cieszyć się ze zdobytych 3 punktów.