( 4 : 0 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

148' Łukasz Brzozowski In-Plus Pojemna Halina
141' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
131' Wojciech Gajownik In-Plus Pojemna Halina
129' Wojciech Gajownik In-Plus Pojemna Halina
125' Tomasz Żebrowski In-Plus Pojemna Halina
118' Łukasz Brzozowski In-Plus Pojemna Halina
115' Igor Zieliński In-Plus Pojemna Halina
139' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
137' Michał Czapliński SS Cyrkulatka
127' Michał Czapliński SS Cyrkulatka
148' Mateusz Cichawa In-Plus Pojemna Halina
141' Tomasz Żebrowski In-Plus Pojemna Halina
131' Tomasz Żebrowski In-Plus Pojemna Halina
129' Mateusz Cichawa In-Plus Pojemna Halina
125' Wojciech Gajownik In-Plus Pojemna Halina
139' Kacper Stalewski SS Cyrkulatka
127' Przemysław Kozyra SS Cyrkulatka
1Wojciech Gajownik In-Plus Pojemna Halina

W późny niedzielny wieczór doszło do spotkania w Superlidze6, a dokładnie swoje siły mierzyły drużyny In-Puls Pojemna Halina vs SS Cyrkulatka. Gospodarze świetnie weszli w obecny sezon i na swoim koncie mają dwa zwycięstwa. Goście natomiast swoje poprzednie rywalizacje przegrali, więc faworytem w tym spotkaniu był nie kto inny jak In-Puls Pojemna Halina. Już od samego początku stanowczo zaczęli zawodnicy w niebieskich strojach, mocno nacierali na rywala i z każdą minutą byli coraz bliżej zdobycia bramki. Po 12 minutach gry przyszło nam oglądać pierwszego gola, który przez błąd w obronie był trafieniem samobójczym Gości. Dosłownie 3 minuty później w dobrej sytuacji na trafienie w bramkę znalazł się Igor Zieliński, który nie wahając się zamienił dogodną akcję w zdobyty cel. Cyrkulatce ciężko było przebić się przez blok defensywny drużyny przeciwnej i z tego też faktu nie mieli oni zbyt wiele sytuacji na zagrożenie bramki. W 18 minucie kolejną bramkę dla Gospodarzy zdobył Łukasz Brzozowski, a chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy na 4:0 podwyższył Tomasz Żebrwoski. Pierwsze trafianie Cyrkuliatki padło w drugiej części spotkania. Po świetnym rajdzie Przemka Kozyry zadecydował się on na zagranie piłki w dalszy słupek i okazało się to bardzo dobrą decyzja, gdyż dośrodkowanie wykorzystał dobrze wbiegający Michał Czapliński. Mimo strzelonego gola w dobrej formie strzeleckiej cały czas byli rywale i chwilę po tym zdarzeniu odpowiedzieli trafieniem do siatki. Cyrkulatka zdołała zdobyć jeszcze dwa gole, jednak nie wystarczyło to by zbliżyć się choć trochę do rywali, którzy mieli pełną kontrolę nad spotkaniem. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Gospodarze przypieczętowali wynik po Bramkach Bartosza Przyborka oraz Brzozowskiego. Końcowy wynik spotkania tego meczu prezentował się 8:3.