( 1 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

149' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
145' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
126' Adam Piwoński Połczyn Brothers
150' Michał Koszela KS Browarek
143' Tomasz Pietrzak KS Browarek
140' Michał Koszela KS Browarek
137' Kamil Szybiński KS Browarek
130' Jakub Staros KS Browarek
107' Tomasz Pietrzak KS Browarek
149' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
145' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
126' Szymon Kwiatkowski Połczyn Brothers
1Patryk Modzelewski KS Browarek

W jednym z trzech meczów SuperLigi6, zaplanowanych na godzinę 20:00 KS Browarek podejmował Połczyn Brothers. Zapowiadał nam się szlagier, bo jakby nie było naprzeciw siebie stanęli obrońcy mistrzowskiego tytuły z wiosny oraz triumfator tegorocznego Pucharu Lata Ligi Bemowskiej. Nic dodać, nic ująć. Od początku mecz mógł się podobać. Szybkie tempo, dużo walki, składne akcje i aż 9 goli. Przed przerwą jednak oglądaliśmy festiwal nie skuteczności i dobrych interwencji obu bramkarzy. Konsekwencją był tylko jeden gol, którego już w 7 minucie zdobył Patryk Modzelewski, wykorzystując zagranie Tomka Pietrzaka. W drugiej połowie działo się już znacznie więcej. Obie ekipy postawiły na ofensywę, co szybko otworzyło nam worek z bramkami. Już minutę po wznowieniu stan meczu wyrównał Adam Piwoński. Cztery minuty potem Browarek znów prowadził, a drugi raz na listę strzelców wpisał się Modzelewski. Gospodarze poszli za ciosem. Najpierw w 34 minucie zmarnowali rzut karny (poprzeczka), ale po kolejnych trzech minutach już prowadzili dwoma golami. Bramkarza gości pokonał po raz trzeci Modzelewski. To nie koniec ofensywnych popisów graczy w białych trykotach. Kilka chwil potem na 4:1 trafił Kamil Szybiński, który w 43 minucie dał swojej ekipie cztery gole różnicy. Z tego Połczyn się już nie podniósł, ale trzeba podkreślić, że walczył jak równy z równym. Zmarnował jednak całą masę dogodnych sytuacji, niemiłosiernie obijając w bramce bardzo dobrze dysponowanego Bartka Gwoździa. W 45 minucie w końcu udało się go przełamać, a na 5:2 trafił Paweł Witecki. Połczyn „poczuł krew” i szybko za sprawą tego samego gracza zmniejszyli stratę do dwóch goli, ale była to już 49 minuta i na więcej zwyczajnie zabrakło czasu. Mało tego chwile potem kropkę nad i postawił najlepszy zawodnik tych zawodów, Patryk Modzelewski. KS Browarek ostatecznie wygrał 6:3, notując drugie zwycięstwo w sezonie. Dla Połczyna była to druga porażka w trzecim meczu.