( 0 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

143' Maciej Zambrzycki FC Po Kielichu
136' Jakub Łojek FC Po Kielichu
148' Dominik Szarpak Grottgera Team
147' Daniel Ludynia Grottgera Team
139' Paweł Rybak Grottgera Team
122' Daniel Rosiński Grottgera Team
102' Paweł Rybak Grottgera Team
136' Adam Niemyjski FC Po Kielichu
148' Daniel Ludynia Grottgera Team
147' Michał Dryński Grottgera Team
139' Daniel Ludynia Grottgera Team
122' Dominik Szarpak Grottgera Team
1Daniel Ludynia Grottgera Team

Mimo, że „Kielichy” debiutują w rozgrywkach Ligi Bemowskiej, to bardzo dobrze znają się ze swoimi przeciwnikami, Grottgera Team. Goście po ubiegłotygodniowej porażce nie mogli sobie pozwolić na stratę punktów z debiutantami. Spotkanie rozpoczęło się dla nich bardzo dobrze, ponieważ już w 2. minucie do siatki trafił Paweł Rybak. Następnie, niemalże do końca pierwszej połowy, utrzymywał się wynik 0:1. GT częściej wymieniał podania i posiadał inicjatywę, ale to nie oznaczało, że FC Po Kielichu było nieobecne. Swoich szans szukali w przechwycie pod swoim polem karnym i kontrach. Gdy już udało im się dotrzeć pod bramkę rywali, zawodziła nieskuteczność. Goście natomiast wyprowadzili przed przerwą jeszcze jeden cios i po drużynowej akcji piłkę z bliska do siatki wpakował Daniel Rosiński. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Różnica była taka, że „Kielichy” musiały zaatakować wyżej. GT często udawało się wychodzić spod pressingu, lecz w dalszej fazie piłka często im „przeszkadzała” i kończyło się to stratą. Wraz z upływającymi minutami goście nieco oddali pole przeciwnikom i sami upatrywali szans w kontrze. Gdy udało im się przedostać w okolice pola karnego, marnowali okazje, czasem w trudny do zrozumienia sposób. Gospodarze złapali kontakt w 36. minucie, gdy precyzyjnym strzałem po ziemi popisał się Jakub Łojek. Nie zdążyli nacieszyć się zmniejszeniem strat, a na liczniku było ponownie „-2”  - bramkę zdobył Paweł Rybak. Wtedy to Kielichy atakowały jeszcze wyżej i wymusiły złe wyprowadzenie piłki przeciwników. Przechwyt piłki, a następnie faul na napastniku zamienił się na rzut wolny blisko pola karnego. Do piłki podszedł Maciej Zambrzycki i przymierzył minimalnie nad głową golkipera, a piłka zatrzepotała w siatce. FC Po Kielichu ponownie uwierzyło w pozytywny rozwój sytuacji. Inne plany jednak miał GT. W końcówce meczu dołożył dwie bramki. Ostatnia, na 2:5 była szczególnej urody – górną piłkę w pole karne zagrał Michał Dryński, a Daniel Ludynia ekwilibrystycznie wykończył akcję. Tym sposobem Grottgera Team dopisało na swoje konto 3 oczka.