( 1 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 5. Liga 7x7

147' Vlad. Żółwiki
141' Felix Tran Żółwiki
119' Duc Anh Pham Żółwiki
143' Jan Bargieł NKS Piotrovia
113' Szymon Chmielewski NKS Piotrovia
147' Felix Tran Żółwiki
119' Truna. Żółwiki
1Felix Tran Żółwiki

Niedzielnym popołudniem doszło do spotkania w 5 lidze siódemek, gdzie walkę o 3 punkty stoczyły drużyny Żółwiki vs NKS Piotrovia. Przed starciem jako niejednoznacznym faworytem była ekipa Gospodarzy, gdyż ich rywal miał zaledwie jedną wygraną. Od samego początku nie za wiele się działo drużyny szukały dogodnej okazji na otwarcie wyniku, jednak zawsze brakowało ostatniego podania, bądź groźnego strzału, który mógł sprawić poważne zagrożenie bramkarzom. Dopiero po 13 minutach gry wynik spotkania otworzyła Piotrovia, wtedy to na strzał z dystansu pokusił się Szymon Chmielewski i mocnym uderzeniem pokonał bramkarza. Żółwiki za wszelką cenę starały się odrobić różnice i coraz to mocniej nacierały na przeciwnika. W końcu ich ciężka praca przyniosła efekty i dokładnie po 6 minutach bramkę wyrównującą zdobył Duc Anh Phan. Po tym zdarzeniu nie oglądaliśmy już więcej goli, a zawodnicy zeszli na przerwę z wynikiem 1:1. Po zmianie stron w mecz lepiej weszli Gospodarze, częściej zaczęli być przy piłce oraz stwarzali coraz więcej sytuacji. Początkowo nic nie chciało wpaść, a jeden jak i drugi bramkarz mieli kilka dogodnych interwencji. W końcu w 41 minucie wyczekiwanego gola zdobył Felix Tran i Żółwiki wyszły na jednobramkową przewagę. Po tym zdarzeniu nie zamierzali oni odpuścić tempa i 6 minut później dołożyli kolejne trafienie, można było spokojnie stwierdzić, że taki wynik uda się dowieść do samego końca. Jednak strzelone bramki dały nieco rozluźnienia ekipie w czarnych strojach i w końcówce błąd bramkarza wykorzystała Piotrovia, a dokładnie to Jan Bargieł, który jednocześnie ustanowił wynik spotkania tego meczu na 3:2.