( 1 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 5. Liga 7x7

142' Corneille Warszawa Utd
141' Riccardo Berrino Warszawa Utd
123' Alex Bamba Warszawa Utd
148' Pavieł Kananienka Team Ivulin Exile
138' Ihar Puzenko Team Ivulin Exile
113' Aleksiej Zienkaviec Team Ivulin Exile
142' Aleksander Michalczyk Warszawa Utd
141' Christophe Kalaba Warszawa Utd
148' Pasha Prata Team Ivulin Exile
138' Aleksiej Zienkaviec Team Ivulin Exile
113' Ihar Puzenko Team Ivulin Exile
1Riccardo Berrino Warszawa Utd
1Ihar Puzenko Team Ivulin Exile

Zaglądając do tabeli nie było wątpliwości, że faworytem spotkania był Team Ivulin III, który to tej pory zanotował komplet trzech zwycięstw. Mimo tego, wiemy że włoska drużyna jest niewygodnym przeciwnikiem i trzeba się mocno namęczyć, żeby zgarnąć trzy oczka grając przeciwko nim. Pierwsza połowa nie była porywająca, a zachowaniem, które zostało w pamięci była żółta kartka dla Riccardo Berrivo, który złapał piłkę w ręce wiedząc, że nie zdoła jej opanować. Do 20. minuty obejrzeliśmy tylko jedno trafienie Aleksieja Zienkavieca, a innych sytuacji było jak na lekarstwo. Dopiero ostatnie pięć minut przyniosło nieco więcej ruchu w obu polach karnych, przy czym to bramkarz gospodarzy miał więcej pracy. Po jednej z akcji do wyrównania doprowadził Alex i na przerwę drużyny schodziły przy remisie 1:1. W drugiej połowie pierwszą okazję mieli gospodarze. W 32. minucie z ich uderzeniem poradził sobie bramkarz TI III. Minutę później szybko odpowiedzieli goście, ale Ihar Puzenko trafił w słupek. W tym fragmencie spotkania gra toczyła się „akcja za akcję” i już po kilkunastu sekundach dwójkową akcję przeprowadziła Warszawa Utd. Finalnie strzał wylądował obok bramki. W 38. minucie celownik poprawił Ihar i po podaniu od Aleksieja skierował piłkę do bramki dając swojej drużynie prowadzenie 1:2.Stracona bramka bardzo dobrze podziałała na Włochów, którzy jeszcze odważniej ruszyli do ataku. W ciągu dwóch minut zdobyli dwa gole i po raz pierwszy w spotkaniu objęli prowadzenie. Mało tego, już po kilkunastu sekundach mogli trafić jeszcze raz, lecz zatrzymał ich golkiper. Team Ivulin III wydawał się zszokowany takim obrotem spraw i chwilę im zajęło zanim zaczęli atakować. Problem był upływający czas, który nieubłaganie zbliżał się do limitu. Na dwie minuty przed końcem udało się doprowadzić do remisu 3:3, lecz to było wszystko, co udało się ugrać w tym spotkaniu.