Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 7x7

Czerwone kartki
1Michał Kulpiński Agil at Agord
1Jan Ławcewicz Legion

Legion z Agil At Agord, to spotkanie zapowiadało się na jedno z ciekawszych w 2.Lidze Siódemek.  Spotkanie bardzo szybko otworzyło się już w 8 minucie do siatki po podaniu Darka Sienkiewicza trafił Jan Ławcewicz. W 15 minucie po indywidualnej akcji ponownie trafił Ławcewicz. Chwile później została pokazana czerwona kartka dla zawodnika gości, zatrzymał on groźnie zapowiadający się atak. Cztery minuty później do siatki ponownie trafił Ławcewicz, było to już jego trzecie trafienie. Chwile przed przerwa Legion miał szanse na podwyższenie wyniki z rzutu karnego, ale Bartosz Dąbrowski kapitalnie spisał się w bramce i uratował swoją drużynę od straty bramki. W ostatnich sekundach pierwszej części spotkania gospodarze podwyższyli i do przerwy mieliśmy 4:0. Po zmianie stron gospodarze cały czas kontynuowali swoje ataki i w 31 minucie podwyższyli. Na trafienie gości musieliśmy czekać aż do 36 minuty, gdy Damian Metryka wypatrzył Arka Sławka i mieliśmy 5:1. Do końca spotkania cały czas grę prowadził Legion i to oni trafili jeszcze 2 razy do siatki ustalając wynik spotkania na 7:1.