( 1 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet 2. Liga 7x7

149' Jan Śmigielski Agil at Agord
138' Damian Metryka Agil at Agord
123' Damian Metryka Agil at Agord
102' Damian Metryka Agil at Agord
146' Marcin Piłka Old United
130' Łukasz Biernacki Old United
119' Łukasz Biernacki Old United
149' Oskar Chrzanowski Agil at Agord
123' Artur Kolanowski Agil at Agord
102' Bartosz Borys Agil at Agord
146' Andrii Bliashuk Old United
130' Marcin Piłka Old United
119' Patryk Pantelemoniuk Old United
1Damian Metryka Agil at Agord

Ciekawe spotkanie miało miejsce na boisku A podczas sobotnich zmagań na obiekcie przy ulicy Obrońców Tobruku 11. Naprzeciw siebie stanęli Agil At Agord i Old United. Pierwsi w swoim pierwszym ligowym meczu polegli z Legionem, a goście rozegrali już dwa spotkania jeden wygrali, w drugim jedna polegli. Szanse były wiec wyrównane. Pierwsza do ataku ruszyła drużyna w pasiastych koszulkach. Bartosz Borys podał do Damiana Metryki i było 1:0 już w drugiej minucie spotkania. Po tym trafieniu Agil przejął kontrolę nad grą, ale nic z tego nie wynikało. W szeregach gości widać było brak Raymonda Ntiege, który ciągnął swoją drużynę w poprzednich spotkaniach. Mimo tego w 19 minucie wyrównali. Bramkę dla Old United zdobył Łukasz Biernacki. Tuż przed przerwa gospodarze zdążyli objąć prowadzenie za sprawą bardzo aktywnego Metryki. Po zmianie stron kontrolę nad grą przejęli przyjezdni i zdołali wyrównać 5 minut po rozpoczęciu drugiej odsłony. Kolejne minuty gry były dość stabilne. Gra toczyła się głowni w środkowej części boiska. Przeplatała się jednak z pojedynczymi atakami z obu stron. Momentem kluczowym była akcja z 39 minuty, gdy została podyktowana jedenastka na korzyść gospodarzy, którą wykorzystał niezawodny Metryka. Ostatnie 5 minut gry okazało się kluczowe. W 46 minucie wszyscy myśleli, że mecz zakończy się remisem, ponieważ wtedy właśnie bramkę zdobyli gracze w czerwonych trykotach. Ku zdziwieniu wszystkich Agil szybko odpowiedział i wrócił na prowadzenie minutę później po bramce Jana Śmigielskiego. Tego dnia gospodarze mogli świętować pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.