( 0 : 3 )
Lato 2022 - 9. Liga 7x7
  • czwartek, 14 lipiec 2022
  • 19:00

139' Filip Szafrański Zimmer Biomet
132' Ignacio Casillas Zimmer Biomet
131' Jorge Vazquez Zimmer Biomet
130' Jose Gutierez Zimmer Biomet
129' Jorge Vazquez Zimmer Biomet
127' Ignacio Casillas Zimmer Biomet
126' Fran Alonso Zimmer Biomet
123' Filip Szafrański Zimmer Biomet
122' Fran Alonso Zimmer Biomet
120' Jose Gutierez Zimmer Biomet
118' Jorge Vazquez Zimmer Biomet
132' Jorge Vazquez Zimmer Biomet
130' Jorge Vazquez Zimmer Biomet
127' Jose Gutierez Zimmer Biomet
123' Fran Alonso Zimmer Biomet
1Jorge Vazquez Zimmer Biomet

G’ANG po debiutanckim falstarcie z pewnością chciał zmazać plamę ze swojego wizerunku. Zimmer Biomet z kolei nie zamierzał im ułatwiać zadania, mimo delikatnie okrojonego składu. Mecz był w miarę wyrównany jedynie przez pierwsze 10 minut. Wtedy to worek z bramkami otworzyło samobójcze trafienie G’ANGu. Z każdą upływającą minutą Zimmer Biomet zyskiwał przewagę. Początkowo nie udawało im się trafić po raz kolejny, ale to był efekt interwencji bramkarza lub obrońców, którzy wybijali piłkę zmierzającą do siatki. Przed gwizdkiem sędziego po jednym golu dołożył Jorge Vazquez oraz Jose Gutierez, dzięki czemu goście prowadzili 0:3. Było to pewne prowadzenie, ale na pewno nie wskazywało na to, co wydarzyło się w drugiej połowie. Zimmer Biomet nie spuścił z tonu, a wręcz przeciwnie – podkręcił tempo. Gospodarze z kolei słabli z każdą minutą i sytuacji nie uratowały pojedyncze zrywy. Goście nie mieli litości i urządzili sobie prawdziwe strzelanie dokładając w drugiej odsłonie aż 9 trafień, co przełożyło się na końcowy rezultat 0:12. Taki wynik nie przynosi chluby gospodarzom, którzy po raptem dwóch kolejkach mają 25 straconych bramek i… żadnej strzelonej. Zimmer Biomet natomiast zalicza udany start i może się pochwalić sześcioma punktami.