( 1 : 1 )
Lato 2022 - 6. Liga 7x7
  • wtorek, 23 sierpień 2022
  • 20:30

131' Artur Baran Elmol Team
127' Artur Baran Elmol Team
116' Łukasz Gos Elmol Team
138' Alex Bamba FC Piłkeros
137' Alex Bamba FC Piłkeros
124' Alex Bamba FC Piłkeros
110' Fabio Ruiz FC Piłkeros
138' Damian Dąbrowski. FC Piłkeros
137' Damian Dąbrowski. FC Piłkeros
110' Tomasz Iwańczyk FC Piłkeros
1Alex Bamba FC Piłkeros

Od pierwszej do ostatniej minuty starcia pomiędzy Elmol Teamem a FC PIłkeros oglądaliśmy wyrównane spotkanie. Obie drużyny prezentowy podobny poziom, a walka była widoczna na każdym metrze boiska. Jako pierwsi strzelili Gospodarze. Piłkę głową przed pole zgrał Tomasz Iwańczyk, a precyzyjnym strzałem z woleja popisał się Fabio Ruiz. Fc Piłkeros nie długo mogli cieszyć się prowadzeniem bo zaledwie po 6 minutach przed szansą znalazł się Łukasz Gos, który nie pomylił się i doprowadził do remisu. Druga połowa zaczęła się niemal identycznie, na 2:1 podwyższyli Goście, a chwile  później bramkę wyrównującą zdobyli Gospodarze. W 31 minucie akcje przeprowadził Elmol Team, który oddał strzał za pola karnego, a footbollówka po drodze odbiła się od zawodnika w zielonych strojach i ostatecznie powędrowała pod nogi Artura Baranowskiego, a ten wpakował ją do pustej bramki. Końcówka meczu należała do Fc Piłkeros, 3 minuty przed zakończeniem spotkania dwie bramki zdobył Alex, tym samym kompletując hattricka i wywalczając zwycięstwo drużynie. Mecz finalnie zakończył się wynikiem 3:4, a 3 punkty zgarnęła drużyna gości.