( 3 : 0 )
Lato 2022 - 5. Liga 7x7
  • środa, 24 sierpień 2022
  • 20:30

129' Kuba Michalak Chyże Rosomaki
124' Łukasz Sznajder Chyże Rosomaki
109' Kuba Michalak Chyże Rosomaki
108' Kuba Michalak Chyże Rosomaki
104' Kuba Michalak Chyże Rosomaki
127' Dylan Mirchani Gastro Sparta
125' Jakub Obrycki Gastro Sparta
129' Przemysław Drewnik Chyże Rosomaki
124' Przemysław Drewnik Chyże Rosomaki
109' Filip Paszkowski Chyże Rosomaki
108' Łukasz Sznajder Chyże Rosomaki
104' Michał Zaczykiewicz Chyże Rosomaki
127' Michał Opiński Gastro Sparta
125' Dylan Mirchani Gastro Sparta
1Kuba Michalak Chyże Rosomaki

Gastro Sparta w tym sezonie nie dopisała do swojego konta chociażby punktu. Tym samym faworyt starcia był klarowny – Chyże Rosomaki powinny zgarnąć komplet punktów. Już pierwsze 10 minut potwierdziło nasze przypuszczenia. Gospodarze pewnie prowadzili 3:0. Najpierw dobrze rozegrany aut zakończył się trafieniem Kuby Michalaka, a następnie ładnym strzałem z dystansu w długi róg popisał się ten sam gracz. Po chwili Kuba miał na koncie hat-tricka. Mocny początek dał Chyżym Rosomakom przewagę nie tylko bramkową, ale pozwolił skupić się na defensywie i nieco oddać inicjatywę Gastro Sparcie. Goście nie potrafili przełamać rywala i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. Druga część rozpoczęła się od kuriozalnego trafienia Gastro Sparty. Problemy był taki, że to trafienie do własnej bramki… Obrońca nie spojrzał, gdzie znajduje się bramkarz i popełnił podstawowy błąd – podał w światło bramki. Niecałe 60 sekund później było już 5:0. Piłkę w światło bramki z autu wstrzelił Przemek Drewnik, a ta właściwie odbiła się od Łukasza Sznajdera. Następnie Gastro Sparta wykorzystała nieco rozluźnienia w szeregach gospodarzy i dwukrotnie trafiła do siatki. Ostatnie słowo należało jednak do CR, a najlepszy na boisku Kuba Michalak ustalił wynik spotkania na 6:2. W drugiej połowie, tak jak w pierwszej, wszystko co najciekawsze, działo się w początkowych dziesięciu minutach.