( 3 : 2 )
Lato 2022 - 4. Liga 7x7
  • wtorek, 23 sierpień 2022
  • 19:00

137' Dominik Rojek Piłeczka Lobem
136' Dominik Rojek Piłeczka Lobem
125' Maciej Łompierz Piłeczka Lobem
119' Maciej Łompierz Piłeczka Lobem
104' Maciej Łompierz Piłeczka Lobem
103' Łukasz Gospodarczyk Piłeczka Lobem
139' Marcin Górkiewicz Double Team
138' Paweł Sobczak Double Team
127' Michał Bordzoł Double Team
123' Paweł Sobczak Double Team
113' Krzysztof Patla Double Team
105' Michał Bordzoł Double Team
137' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
136' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
125' Łukasz Gospodarczyk Piłeczka Lobem
119' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
104' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
139' Adam Rogala Double Team
138' Bartosz Borys Double Team
127' Bartosz Borys Double Team
123' Konrad Wójcik Double Team
113' Dawid Pitner Double Team
105' Marcin Górkiewicz Double Team
1Jakub Bartnik Piłeczka Lobem

W rywalizacji Piłeczki Lobem z Double Teamem w rozgrywkach Czwartej Ligi Szóstek więcej szans dawaliśmy nominalnym gościom, ale od początku dobrze wyglądali gospodarze. I to oni po 4 minutach prowadzili 2:0 po trafieniach Łukasza Gospodarczyka oraz Macieja Łompierza. DD szybko odpowiedzieli za sprawą Michała Bordzoła, a po niecałym kwadransie mieliśmy już 2:2 po zaskakującym uderzeniu z dystansu Krzysztofa Patli. Potem Czerwoni chcieli iść za ciosem i w 19 minucie byli bliscy szczęścia, ale po dobrym strzale jednego z napastników piłka zatrzymała się na nodze kolegi. Poszła kontra po której aktywny tego dnia Kuba Bartnik wyłożył piłkę na tacy do Łompierza, a ten skompletował dublet. Jak się okazało pierwsza część zakończyła się przy stanie 3:2. Na początku drugiej połowy Łompierz mógł mieć na koncie hat-trick, ale obił poprzeczkę, w odpowiedzi DD wyrównali po golu Pawła Sobczaka w krótki róg. Po chwili mieliśmy 4:3. Gospodarczyk popędził na bramkę rywali i świetnie podał do Łompierza, a ten po raz trzeci w tym spotkaniu dopełnił formalności. Lecz Double tym ponownie nie zwlekał i za sprawą Bartka Borysa mieliśmy remis 4:4 w 27 minucie. Później obie ekipy miały swoje okazje na zmianę wyniku, lecz ten do 36 minuty nie zmieniał się. Wtedy to Gospodarczyk zatańczył w środku pola, mijając kolejnych przeciwników i zagrał do Dominika Rojka, a ten przymierzył przy słupku i było 5:4. Po niespełna 60 sekundach ten sam zawodnik otrzymał kapitalne długie podanie od najlepszego na murawie Bartnika i zachował zimną krew, podwyższając na 6:4. Koniec emocji? Nic z tych rzeczy. W 38 minucie Sobczak popisał się może niezbyt mocnym, ale celnym uderzeniem i zrobiło się 6:5. DD nie poddawali się i w końcu dopięli swego. Na sekundy przed ostatnim gwizdkiem rezultat na 6:6 ustalił Marcin Górkiewicz. Remis ten na pewno nikogo nie zadowalał, ale trzeba przyznać, że obie drużyny stworzyły kapitalne, rozgrywane w szybkim tempie widowisko, które było reklamą naszej ligi.