Lato 2022 - 2. Liga 7x7
Kolejka 10
  • środa, 07 wrzesień 2022
  • 19:00

137' Jakub Wiewióra Gramy Czasami
115' Konrad Osiński Gramy Czasami
111' Konrad Osiński Gramy Czasami
107' Patryk Paszko Gramy Czasami
104' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
140' Patryk Przygoda Green Lantern
135' Mikołaj Wysocki Green Lantern
116' Patryk Przygoda Green Lantern
113' Sebastian Bartczuk Green Lantern
110' Mikołaj Wysocki Green Lantern
103' Sebastian Bartczuk Green Lantern
102' Jan Wysocki Green Lantern
137' Robert Kamiński Gramy Czasami
115' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
107' Jakub Wiewióra Gramy Czasami
104' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
135' Patryk Przygoda Green Lantern
116' Patryk Podgórski Green Lantern
113' Patryk Przygoda Green Lantern
110' Patryk Przygoda Green Lantern
103' Patryk Podgórski Green Lantern
102' Patryk Przygoda Green Lantern
1Michał Maliński Gramy Czasami
1Patryk Paszko Gramy Czasami
1Jan Wysocki Green Lantern
1Patryk Przygoda Green Lantern

Mecz, który rozpoczął nam zmagania w środowy wieczór był dość istotny dla układu tabeli w 2 lidze. Gramy Czasami mierzyło się z Green Lantern. Zwycięstwo w tym meczu gwarantowało jednej lub drugiej ekipie srebrny krążek. Pierwsza zaatakowała ekipa w zielonych trykotach. Przygoda wyłożył piłkę Wysockiemu i już w 2 minucie mieliśmy 0:1. Chwilę później wynik podwyższył Sebastian Bartczak. Gospodarze jednak wiedzieli o co grają i po dwóch szybko straconych golach wzięli się w garść i wyrównali po trafieniach Pawła Staniszewskiego i Patryka Paszko. W pierwszej części mieliśmy prawdziwa wymianę ciosów, bo już w 10 minucie ponownie prowadzenie objęli goście. Zawodnicy w czerwonych trykotach bardzo sprawnie odpowiedzieli i minutę później ponownie był remis. W 13 minucie znowu na prowadzenie wyszła ekipa gości, a na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać, gdyż po 2 minutach piłkę do siatki wpakował Konrad Osiński. W pierwszej połowie ostatni cios zadali zawodnicy Green Lantern. Dokładniej Przygoda umieścił piłkę w siatce i to ekipa gości schodziła na przerwę z lekka przewaga. Po zmianie stron gra się trochę uspokoiła. Było dużo walki nieczystych zagrań. Na bramkę w drugiej odsłonie musieliśmy trochę poczekać. Dopiero w 35 minucie piłkę w siatce umieścił Mikołaj Wysocki wyprowadzając swoją ekipa na 2-bramkowe prowadzenie. Gramy Czasami jednak się nie poddało i na 3 minuty przed końcem złapało kontakt. To jednak nie wystarczyło tego dnia na Green Lantern, który wykończył jeszcze jedna sytuację i mecz zakończył się rezultatem 5:7. Taki wynik sprawił, że srebrne krążki zawisną na szyjach graczy GL, zaś brązowe przypadły zawodnikom GC.