( 2 : 3 )
Lato 2022 - 2. Liga 7x7
  • wtorek, 30 sierpień 2022
  • 21:15

140' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
137' Paweł Dąbrowski Gramy Czasami
128' Konrad Osiński Gramy Czasami
125' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
113' Konrad Osiński Gramy Czasami
106' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
140' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
137' Konrad Osiński Gramy Czasami
128' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
125' Konrad Osiński Gramy Czasami
113' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
106' Konrad Osiński Gramy Czasami
1Jakub Cegiełka Jogadores

W przedostatniej kolejce 2 Ligii zmierzyły się drużyny Gramy Czasami oraz Jogadores. W tabeli lepiej prezentuje się drużyna Gospodarzy, więc to właśnie po nich spodziewaliśmy się zwycięstwa w tym meczu. Jednak Goście wysoko postawili poprzeczkę, a widowisko było wyrównane do ostatniej minuty. Jako pierwsi strzelili zawodnicy w czerwonych strojach, lecz prowadzenie nie trwało długo bo zaledwie 3 minuty później do wyrównania doprowadził Jakub Cegiełka. Mecz był zacięty, a obie drużyny tworzyły sporo groźnych sytuacji i znów mieliśmy powtórkę z rozrywki, pierw strzelali Gramy Czasami, a odpowiadali Jogadores. Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy świetnie w polu karnym odnalazł się Piotr Baran, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza. W drugiej odsłonie role odwróciły się, najpierw strzelili Goście, a później odpowiedzieli przeciwnicy i tak też tyczyło się do samego końca. Zespoły walczyły do ostatniego tchu, a my mogliśmy oglądać prawdziwy pokaz strzelecki w ich wykonaniu. 3 minuty przed końcem zawodnicy w czarnych strojach prowadzili jedną bramką i wszystko wskazywało na to, że doprowadzą ten wynik do końca. Niemniej jednak w ostatnich sekundach meczu Gospodarze wywalczyli rzut wolny. Szybkim refleksem wykazał się Krzysztof Sobolewski, wykorzystał złe ustawienie przeciwnika i posłał futbolówkę do Pawła Staniszewskiego, który trafił do bramki ustalając przy tym wynik 6:6.