( 1 : 2 )
Lato 2022 - 1. Liga 7x7
  • wtorek, 23 sierpień 2022
  • 19:00

133' Michał Kielak Zmarnowani Juniorzy
130' Michał Kielak Zmarnowani Juniorzy
111' Adrian Bucki Zmarnowani Juniorzy
139' Vasyl Ivaniuk FC Impuls UA
126' Andrii Pashchenko FC Impuls UA
120' Maksym Kushniruk FC Impuls UA
102' Vladyslav Budz FC Impuls UA
133' Bartek Gwóźdź Zmarnowani Juniorzy
111' Michał Kielak Zmarnowani Juniorzy
126' Maksym Kushniruk FC Impuls UA
1Roman Pigariev FC Impuls UA
1Volodymyr Slobozheniuk FC Impuls UA

Wtorkowe zmagania rozpoczęliśmy od prawdziwego hitu, czyli Zmarnowani Juniorzy podejmowali FC Impuls UA. W tym spotkaniu mogło się wydarzyć absolutnie wszystko, poczynając od tego, że zwycięzca w znacznym stopniu może przybliżyć się do mistrzowskiego tytułu. Już w 2 min na prowadzenie wyszli gracze Impulsu po bramce Vladyslava Budza. W 11 min piłka po strzale Adriana Budzkiego wpadła do bramki tuż przy słupku i mieliśmy remis. Tuż przed przerwą Maksym Kushniruk wykorzystał rzut karny i “do szatni” zawodnicy schodzili z wynikiem 1:2. Po zmianie stron mecz troszkę przyspieszył. W 26 min pięknym strzałem z daleka popisał się Andrii Pashchenko. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 30 min bramkę kontaktową zdobył Michał Kielak, poprzez dobicie piłki odbitej od bramkarza. Trzy minuty później znów Kielak samodzielnie przeszedł trzech rywali i doprowadził do wyrównania. Kiedy wszyscy myśleli, że to spotkanie zakończy się remisem, Vasyl Ivaniuk w 39 min przelobował Bartka Gwoździa i Impulsowi udaje się zgarnąć 3 pkt w tym spotkaniu, wygrywając 4:3, a co ważniejsze zasiadają na fotelu lidera. Na wyróżnienie zasługuje bramkarz Impulsu Volodzmyr Slobozheniuk, który w bramce robił rzeczy wprost niesamowite. ZJ niestety spadają na 5 lokatę i najprawdopodobniej zamykają sobie drogę na szanse medalowe.