( 0 : 5 )
Wiosna 2022 Piąta Liga
  • niedziela, 05 czerwiec 2022
  • 08:00

149' Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa
131' Adam Kostrzewa GKS Tachimetr Warszawa
117' Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa
111' Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa
110' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
109' Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa
103' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
149' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
135' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
111' Rafał Olędzki GKS Tachimetr Warszawa
109' Łukasz Skóra GKS Tachimetr Warszawa
105' Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa
1Bartosz Białek NKS Piotrovia
1Patryk Ciołek GKS Tachimetr Warszawa

Spotkanie miedzy Piotrovia ,a Techimetrem było inauguracyjnym spotkaniem niedzielnego dnia. Goście chcieli zrehabilitować się za porażkę z minionego weekendu. Bardzo szybko udało im się zdobyć bramkę, a dokładniej do siatki rywali trafił Rafał Oledzki. Mimo strzelonej szybko bramki mecz był cały czas wyrównany. Gospodarze stwarzali sobie sytuacje, a 30 sekund później bronili dostępu do swojej bramki. Wszystko jednak runęło po stronie Piotrovii, gdy w 9 minucie piłkę w siatce umieścił Patryk Ciołek . Chwile później Techimetr dołożył kolejne 2 bramki i po kwadransie gry mieliśmy 0:4. Na 0:5 podwyższył nie kto inny jak Ciolek. Była to już jego 3 bramka. Po przerwie grę kontrolowali goście. Zawodnicy w zielonych trykotach tego dnia byli bez formy i nie mieli najmniejszych szans z rozpędzoną drużyna gości. W drugiej części spotkania zdobyli jeszcze 4 bramki, jedna z nich zdobył zawodnik ,który zasłużył na tytuł gracza tego spotkania. Mowa tu oczywiście o Patryku Ciołku