( 4 : 3 )
Zima 2022 - 7. Liga 7x7
  • niedziela, 06 marzec 2022
  • 09:00

147' Jan Mitrowski Stado Szakali
131' Adam Ziółkowski Stado Szakali
125' Jan Słupski Stado Szakali
115' Michał Flis Stado Szakali
107' Jan Mitrowski Stado Szakali
104' Jan Mitrowski Stado Szakali
147' Krzysztof Henrych Semper Victoria
142' Krzysztof Henrych Semper Victoria
133' Krzysztof Henrych Semper Victoria
120' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
117' Rafał Wiśniewski Semper Victoria
116' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
147' Michał Flis Stado Szakali
125' Jan Mitrowski Stado Szakali
115' Adam Ziółkowski Stado Szakali
142' Michał Wilczyński Semper Victoria
133' Piotr Czarnomski Semper Victoria
120' Krzysztof Henrych Semper Victoria
117' Piotr Czarnomski Semper Victoria
116' Rafał Wiśniewski Semper Victoria
2Kamil Ceran Stado Szakali
1Patryk Pawełoszek Semper Victoria
1Kamil Ceran Stado Szakali
1Krzysztof Henrych Semper Victoria

W rywalizacji Stada Szakali z Semper Victoria w ramach Siódmej Ligi Szóstek zdecydowanym faworytem byli nominalni gospodarze i po pierwszym kwadransie wszystko szło zgodnie z ich planem. Już w czwartej minucie Jan Mitrowski otworzył wynik, a chwilę później ten sam zawodnik wykorzystał dośrodkowanie Michała Flisa z rożnego i strzałem głową poprawił na 2:0. Później, znowu po kornerze, tym razem Flis wystąpił w roli egzekutora i było 3:0. Wydawało się, że to koniec emocji, ale goście odrobili straty w 5 minut, gdy do siatki trafiali dwukrotnie Maciej Beresiewicz oraz Rafał Wiśniewski. Jednak SSZ zdołali zdobyć gola do szatni za sprawą Jana Słupskiego i do przerwy było 4:3. Niedługo po wznowieniu gry, dokładnie w 31 minucie zawodnicy w żółtych barwach po ładnej indywidualnej akcji Adama Ziółkowskiego podwyższyli na 5:3 i wszystko wskazywało na to, że znowu kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Nic bardziej mylnego. Wtedy do akcji wszedł kapitan pomarańczowych. Krzysztof Henrych, bo o nim mowa, w 33 minucie strzelił na 5:4, a w 42 minucie poprawił i był remis 5:5. Następnie czerwoną kartkę dostał jeden z Szakali i goście wykorzystali to. A konkretniej Henrych, który skompletował hat-tricka. W ostatniej akcji meczu, gdy obie drużyny z powrotem grały po sześciu, gospodarze mieli szanse na wyrównanie, ale fenomenalnie interweniował Bartek Zgódka, dzięki czemu Semper Victoria niespodziewanie zwyciężyła 5:6.