( 1 : 2 )
Zima 2022 Czwarta Liga
  • niedziela, 23 styczeń 2022
  • 10:00

146' Wiktor Ziółkowski Wariaty Kuchara
141' Wiktor Ziółkowski Wariaty Kuchara
139' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
119' Maciej Wójcik Wariaty Kuchara
114' Paweł Gruszka Wariaty Kuchara
147' Kyrylo Ivashchenko FC Freedom
144' Oleg Shevtsov FC Freedom
126' Maksym Oliynyk FC Freedom
117' Oleg Shevtsov FC Freedom
141' Piotr Zaręba Wariaty Kuchara
130' Paweł Gruszka Wariaty Kuchara
114' Wiktor Ziółkowski Wariaty Kuchara
1Norbert Margas Wariaty Kuchara

W trzeciej kolejce IV Ligi Zimowej zmierzyły się FC Freedom i Wariaty Kuchara. To spotkanie trzymało w napięciu od początku do samego końca. Początkowa wymiana ciosów nie przynosiła efektów ze względu na bardzo dobrą dyspozycję bramkarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2 dla gości, a najwięcej uwagi przykuła bramka zdobyta przez Kyrylo Ivashchenko, który z bardzo ostrego kąta zmieścił piłkę w samym okienku bramki. FC Freedom na drugą odsłonę wyszło z wolą walki, co przyniosło skutek i szybkie wyrównanie. Kolejne ataki jednak były skutecznie zatrzymywane przez bramkarza Wariatów, Norberta Margasa. Dzięki niemu mieli szansę na swoje akcje i powoli zdobyli przewagę. Ten mecz zakończył się wynikiem 4:5, a wisienką na torcie był cudowny strzał z dystansu Wiktora Ziółkowskiego w 46 minucie. Dzięki temu zwycięstwu Wariaty Kuchara wskakują na drugie miejsce w tabeli, a o drużynie FC Freedom śmiało można powiedzieć, że zabrakło trochę szczęścia w tym spotkaniu.