( 3 : 4 )
Zima 2022 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 09 styczeń 2022
  • 14:00

148' Łukasz Słowik FC Melange
147' Kamil Marciniak FC Melange
137' Andrzej Główczyński FC Melange
129' Łukasz Słowik FC Melange
120' Łukasz Słowik FC Melange
116' Adrian Zegar FC Melange
108' Łukasz Słowik FC Melange
145' Bartosz Nowak Wariaty Kuchara
141' Dawid Pitner Wariaty Kuchara
138' Marcin Taras Wariaty Kuchara
128' Bartłomiej Kochman Wariaty Kuchara
126' Bartłomiej Kochman Wariaty Kuchara
117' Wiktor Ziółkowski Wariaty Kuchara
115' Wiktor Ziółkowski Wariaty Kuchara
106' Bartosz Nowak Wariaty Kuchara
147' Adrian Zegar FC Melange
120' Adrian Zegar FC Melange
116' Łukasz Słowik FC Melange
108' Andrzej Główczyński FC Melange
145' Bartłomiej Kochman Wariaty Kuchara
141' Wiktor Ziółkowski Wariaty Kuchara
128' Paweł Solka Wariaty Kuchara
126' Bartosz Nowak Wariaty Kuchara
106' Marcin Taras Wariaty Kuchara
1Łukasz Słowik FC Melange

Mecz 4.Ligi Zimowej pomiędzy drużynami FC Melange i Wariaty Kuchara był istnym festiwalem strzeleckim i nie brakowało w nim emocji. Spotkanie rozpoczęło się od gola dla gości w 6 minucie po ładnym rajdzie Bartłomieja Nowaka. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, Łukasz Słowik wpakował piłkę do bramki rywali. Nie dało to jednak dużo jego drużynie, ponieważ chwilę później niestety zapakowali sobie bramkę samobójczą. Mimo to FCM nie zamierzały się poddawać i rzuciły wszystkie siły do ataku. Początkowo nie wyszło to na dobre ponieważ łatwo było ich skontrować. Koniec końców FC Melange dopiął swego i złapał kontakt po bramce Adriana Zegara. Nie nacieszyli się nią zbyt długo, ponieważ Wiktor Ziółkowski pięknym strzałem wykorzystał rzut wolny w 17 minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:4 dla Wariatów Kuchara, ale widać było, że tutaj wszystko może się wydarzyć. Drużyna gości nie zamierzała się bronić i czekać na końcowy gwizdek, wzięli sprawę w swoje ręce i chwilę później strzelili dwie bramki, na co gospodarze również odpowiedzieli dwiema swoimi. Sytuacja z pierwszej połowy powtórzyła się, FC Melange chciał postawić wszystko na jedną kartę i rzucił się do ataku, a Wariaty Kuchara z kontry zdobywały gola za golem. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 7:9 i to goście cieszyli się z wspaniałego rozpoczęcia sezonu. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Łukasz Słowik, jego drużyna przegrała, jednak strzelił aż 4 bramki i zanotował asystę, co dało mu tytuł zawodnika meczu.