( 1 : 2 )
Zima 2022 - 3. Liga 7x7
  • niedziela, 16 styczeń 2022
  • 11:00

143' Marek Szulgowicz BKS 04 Górki
142' Marek Szulgowicz BKS 04 Górki
140' Mateusz Wyziński BKS 04 Górki
112' Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
147' Marek Wójcik Haratacze
145' Marek Wójcik Haratacze
135' Kostya Didenko Haratacze
133' Sylwester Gwiazda Haratacze
131' Marek Wójcik Haratacze
129' Marek Wójcik Haratacze
115' Kostya Didenko Haratacze
104' Kostya Didenko Haratacze
143' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
142' Mateusz Wyziński BKS 04 Górki
140' Marek Szulgowicz BKS 04 Górki
112' Bartłomiej Kochman BKS 04 Górki
1Kostya Didenko Haratacze

W kolejnym meczu 3. Ligi Szóstek mieliśmy okazję zobaczyć starcie drużyn, które dobrze się znają z boisk Ligi Bemowskiej, czyli BKS 04 Górki i Haratacze. W jesiennej edycji drużyna Patryka Rosłańca zgarnęła złote krążki, ale jedyne punkty które stracili to w meczu z właśnie z BKS-em. Już w 4 min goście otworzyli wynik spotkania. Do bramki trafił Kostya Didienko po podaniu od Konrada Ziółkowskiego, 0:1. W kolejnych minutach byliśmy światkami w pewnym sensie piłkarskich szachów, aż do 12 min. Wtedy kapitan drużyny Mikołaj Tchurzewski doprowadził do remisu po asyście Bartka Kochmana. W 15 min Marek Wójcik odebrał piłkę obrońcy, podał wzdłuż bramki do Didenko i mieliśmy 1:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron obie drużyny włączyły wyższy bieg. W 29 i 31 min dwukrotnie do siatki trafił Wójcik, po asyście Didenko. Dwie minuty później Sylwester Gwiazda podwyższył wynik na 1:5. Po kolejnych dwóch minutach, po akcji Ziółkowski-Didenko było już 1:6, wszyscy spodziewali się, że jest już po meczu. Wtedy przebudzili się gracze BKS-u którzy w 4 minuty zdobyli trzy bramki i doprowadzili do stanu 4:6, autorem bramek byli Marek Szulgowicz (2 bramki) i Mateusz Wyziński. Końcówka meczu należała jednak do Harataczy, którzy dołożyli jeszcze dwa trafienia. Finalnie mecz zakończył się 4:8, zawodnikiem meczu został Kostya Didenko. Wyróżnić należy jeszcze Marka Wójcika z Harataczy i Marka Szulgowicza z BKS. Haratacze z kompletem punktów zajmują 2 miejsce w tabeli, a BKS wciąż czeka na pierwsze punkty zamykając stawkę.