( 2 : 1 )
Jesień 2021 - Biznes 2. Liga 7x7
  • czwartek, 14 październik 2021
  • 19:45

138' Kamil Karczewski Zimne Dranie
134' Piotr Bieńkowski Zimne Dranie
128' Jakub Bagiński Zimne Dranie
113' Kamil Karczewski Zimne Dranie
104' Kamil Karczewski Zimne Dranie
125' Pawe Frąsiak TransGourmet
120' Kamil Szymaniak TransGourmet
134' Kamil Karczewski Zimne Dranie
113' Jakub Proszowski Zimne Dranie
104' Mateusz Dmowski Zimne Dranie
125' Filip Kowalski TransGourmet
1Kamil Karczewski Zimne Dranie

Za piętnaście dwudziesta wybrzmiał gwizdek sędziego rozpoczynający spotkanie między Zimnymi Draniami, którzy zajmowali 5 miejsce w tabeli, a ostatnią ekipą Transgourment. Pozornie, faworytem przed spotkaniem była ekipa gospodarzy, ale goście nie chcieli sprzedać skóry tanio. Po bardzo wyrównanym początku spotkania, na prowadzenie 2:1 wysunęły się Zimne Dranie. Taki wynik odzwierciedlał idealnie przebieg spotkania, a obrońcy i bramkarze obu drużyn grali koncertowe spotkanie. Tuż po przerwie goście doprowadzili do wyrównania, lecz jak się później okazało, mimo niezliczonej ilości strzałów i ataków, była to ich ostatnia bramka w tym spotkaniu.  W świetnej formie był tego dnia Jakub Proszowski, golkiper gospodarzy, który skutecznie uniemożliwiał przeciwnikom próbę zdobycia pierwszych punktów w sezonie. Pierwsze skrzypce na boisku grał Kamil Karczewski, który mocno przyczynił się do strzelania kolejnych bramek dla drużyny Zimnych Drani, a w 38 minucie spotkania ustalił jego wynik na 5:2 i zdobył nagrodę zawodnika meczu. Mimo dobrego występu, zawodnicy Transgourment na pierwsze zwycięstwo muszą jeszcze poczekać. Gospodarze natomiast utrzymali przyzwoitą pozycję dokładnie w środku tabeli.