( 2 : 4 )
Jesień 2021 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 26 wrzesień 2021
  • 15:00

147' Piotr Kos KTS Chimera
138' Jakub Soliński KTS Chimera
131' Jakub Soliński KTS Chimera
126' Mateusz Bendarczyk KTS Chimera
125' Piotr Jakubowski KTS Chimera
115' Jakub Soliński KTS Chimera
109' Mateusz Bendarczyk KTS Chimera
107' Mateusz Bendarczyk KTS Chimera
147' Mateusz Bendarczyk KTS Chimera
138' Mateusz Bendarczyk KTS Chimera
131' Piotr Kos KTS Chimera
126' Piotr Jakubowski KTS Chimera
107' Paweł Janas KTS Chimera
1Mateusz Bendarczyk KTS Chimera

W konfrontacji Pożogi Bonito z KTS Chimerą w ramach Trzeciej Ligi Szóstek delikatnym faworytem była ekipa w niebieskich trykotach, ale lepiej to starcie zaczęli nominalni gospodarze. Już w 5 minucie wynik otworzył Daniel Dzięgielewski, a po chwili ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Przemysław Brzozowski i było 2:0. To podziałało jak zimny prysznic na gości, którzy od tego momentu grali jak z nut. Nie minęło 180 sekund i było 2:2 po dublecie Mateusza Bendarczyka, a po kwadransie na Jakub Soliński wyprowadził KTS na prowadzenie 2:3. Tuż przed przerwą karnego wykorzystał golkiper Piotr Jakubowski i pierwsza część zakończyła się przy stanie 2:4. Tuż po zmianie stron ofensywnie usposobiony obrońca Bendarczyk skompletował hat-tricka, a po pół godzinie gry zrobiło się 1:6 po strzale w długi róg Solińskiego. Wtedy to dopiero przebudził się zespół w czerwonych koszulkach i szybko zaaplikował rywalom dwie bramki za sprawą niezawodnego Brzozowskiego i Adama Romanowicza. Jednak szybko Chimera oponowała sytuację. Swojego trzeciego gola zdobył Soliński, a rezultat na 4:8 ustalił Piotr Kos. Dla Pożoga Bonito była to trzecia porażka w trzecim spotkaniu tej jesieni i sytuacja ich powoli staje się nieciekawa. KTS Chimera z kolei zanotował pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, co pozwoliło im awansować na piątą lokatę.