Jesień 2021 - 2. Liga 6x6
Kolejka 10
  • sobota, 27 listopad 2021
  • 15:00

150' Norbert Taras Drink Team II
144' Norbert Taras Drink Team II
134' Norbert Taras Drink Team II
123' Norbert Taras Drink Team II
148' Jakub Kalinowski Kindybały FC
136' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
107' Jan Bielawski Kindybały FC
103' Jan Bielawski Kindybały FC
123' Paweł Fraszczyk Drink Team II
148' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
136' Jan Bielawski Kindybały FC
107' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
1Norbert Taras Drink Team II

10.kolejkę zmagań 2.Ligi Szóstek zakończyło sobotnie starcie Drink Team’u II z Kindybałami FC. Gospodarze mogli już tylko pokrzyżować szyki faworytom, goście jako lider rozgrywek byli na ostatniej prostej do mistrzostwa. Musieli jednak celować w zwycięstwo. Mecz zaczął się po ich myśli. Już po siedmiu minutach po trafieniach Jana Bielawskiego prowadzili 2:0. Z czasem zacierała się początkowa przewaga KFC, a gospodarze coraz częściej gościli pod ich bramką. W Końcu dwie minut przed przerwą Norbert Taras zdobył gola kontaktowego, ustalając wynik pierwszej odsłony na 2:1 dla Kindybałów. Po zmianie stron scenariusz nam się niemal powtórzył. Po sześciu minutach Bielawski zagrał do Jeremiasza Morawieckiego i było 3:1. DTII nie dawał jednak za wygraną i w ciągu pięciu kolejnych minut doprowadził do remisu. Oba gole zdobył Taras, jednego z rzutu karnego, a przy drugim asystował mu Piotr Szestakowicz. W końcówce emocje sięgnęły zenitu. Jedni i drudzy nie odpuszczali. Dwie minuty przed końcem meczu podanie Morawieckiego wykorzystał Kuba Kalinowski i wydawało się, że goście osiągną swój cel. Gospodarze jednak, jak na weteranów przystało, zagrali do końca. W ostatniej minucie drugi rzut karny na bramkę zamienił popularny „Łosiu”, który tym samy zdobył wszystkie gole dla swojej drużyny. Ostatecznie Drink Team II zremisował z Kindybałami 4:4, komplikując im sytuacje przed ostatnią kolejką.