( 2 : 9 )
Jesień 2021 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 24 październik 2021
  • 14:00

150' Maciej Świercz Kindybały FC
149' Filip Sikorski Kindybały FC
147' Filip Sikorski Kindybały FC
138' Karol Wojda Kindybały FC
130' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
129' Filip Sikorski Kindybały FC
126' Maciej Świercz Kindybały FC
125' Maciej Świercz Kindybały FC
123' Damian Kudła Kindybały FC
120' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
119' Jan Bielawski Kindybały FC
117' Karol Wojda Kindybały FC
116' Maciej Świercz Kindybały FC
109' Jan Bielawski Kindybały FC
106' Jan Bielawski Kindybały FC
101' Maciej Świercz Kindybały FC
118' Paweł Maul Sparta
150' Eryk Sanowski Kindybały FC
149' Karol Wojda Kindybały FC
147' Eryk Sanowski Kindybały FC
130' Wincenty Szymura Kindybały FC
129' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
126' Filip Sikorski Kindybały FC
120' Jan Bielawski Kindybały FC
117' Filip Sikorski Kindybały FC
116' Karol Wojda Kindybały FC
109' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
106' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
101' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
1Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC

Starcie Sparty z Kindybałami FC zapowiadaliśmy jako hit kolejki Drugiej Ligi Szóstek, ale ten mecz był wyjątkowo jednostronny. Chociaż to i tak zbyt skromne określenie, gdyż K FC wprost zmiażdżyli swojego przeciwnika. Już w 1 minucie lider objął prowadzenie, gdy Jeremiasz Morawiecki podał do Macieja Świercza. W 6 minucie Morawiecki znowu wystąpił w roli asystenta, a Jan Bielawski popisał się ładnym uderzeniem z daleka. Po chwili Morawiecki po raz trzeci w tym starciu zagrywał, tym razem z rzutu rożnego, a Bielawski po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Potem drugi raz w rubryce „gole” odnotowaliśmy nazwisko Świercza, po chwili poprawił Karol Wojda i po nieco ponad kwadransie było 0:5. W 18 minucie Spartanie odpowiedzieli bramką Adama Deptucha, ale w odpowiedzi nominalni goście zaaplikowali im jeszcze 4 trafienia. Hat-tricka skompletował Bielawski, swoją bramkę zdobył Morawiecki, ładne, chociaż nieco przypadkowe uderzenie Damiana Kudła także znalazło drogę do siatki, a tuż przed gwizdkiem zapraszającym obie ekipy na przerwę trzeci skutecznością wykazał się Świercz. W międzyczasie ze strony gospodarzy przy słupku przymierzył Paweł Maul, stąd też po pierwszej odsłonie było 2:9. Tuż po zmianie stron aktywny tego dnia Świercz po raz czwarty pokonał golkipera rywali, potem w jego ślady poszedł Filip Sikorski i ponownie Morawiecki i po pół godzinie gry zrobiło się 2:12. Potem tempo K FC nieco zwolnili, ale tylko na moment, bo już w 38 z dystansu huknął Wojda. W samej końcówce Sikorski za sprawą dwóch goli dołączył do klubu hat-trickowiczów, a dzieło zniszczenia zakończył ten, który rozpoczął, czyli Maciej Świercz. Kindybały FC w imponujący i godny podziwu sposób zmietli oponentów z planszy i zanotowali szóstą wygraną z rzędu. Zwycięstwo 2:16 naprawdę robiło wrażenie. Sparta zaś po takiej porażce chyba może na dobre pożegnać się z walką o tytuł.