( 1 : 5 )
Jesień 2021 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 19 wrzesień 2021
  • 14:00

147' Daniel Kosiński Dziki Futbolu
134' Daniel Kosiński Dziki Futbolu
129' Adrian Rączka Dziki Futbolu
128' Maciej Łużecki Dziki Futbolu
101' Daniel Kosiński Dziki Futbolu
140' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
139' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
138' Mateusz Drabik FC Zielony Alkobus
131' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
130' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
125' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
123' Jakub Wróbel FC Zielony Alkobus
122' Damian Grochowski FC Zielony Alkobus
110' Jakub Mikliński FC Zielony Alkobus
102' Artur Piskorz FC Zielony Alkobus
147' Kamil Wdowiarski Dziki Futbolu
136' Damian Dobosz Dziki Futbolu
129' Maciej Łużecki Dziki Futbolu
128' Daniel Kosiński Dziki Futbolu
101' Adrian Rączka Dziki Futbolu
139' Damian Grochowski FC Zielony Alkobus
138' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
131' Jakub Wróbel FC Zielony Alkobus
130' Jakub Wróbel FC Zielony Alkobus
125' Jakub Wróbel FC Zielony Alkobus
102' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
1Karol Nowak FC Zielony Alkobus

Konfrontacja Dzików Futbolu z FC Zielony Alkobus w ramach Drugiej Ligi Szóstek fantastycznie zaczęła się dla gospodarzy. Już w 1 minucie wynik otworzył Daniel Kościński, ale odpowiedź gości była natychmiastowa i po strzale Artura Piskorza zrobiło się 1:1. Potem oglądaliśmy dość wyrównane widowisko, ale z czasem zaczęli przeważać zawodnicy FC ZA. W 10 minucie trafił Kuba Mikliński i Dziki musieli odrabiać straty. Mieli kilka szans, ale to Alkobus zadał trzy niemal nokautujące ciosy „do szatni”. Między 22 a 25 minutą na listę strzelców wpisywali się odpowiednio Damian Grochowski, Kuba Wróbel oraz Karol Nowak i na przerwę goście schodzili przy komfortowym wyniku 1:5. Trochę to uśpiło ich czujność, gdyż gospodarze po zmianie stron zmniejszyli straty do 3:5, ale szybko do pracy wziął się wspomniany Nowak i z powrotem Alkobus przejął kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Snajper FC ZA zdobył aż pięć trafień w całym meczu, do tego dołożył trzy ostatnie podania. Świetny występ zanotował też Kuba Wróbel. I dzięki temu to goście zwyciężyli 5:10. FC Zielony Alkobus wygrał po raz drugi tej jesieni i wydaje się, że to naprawdę będzie jeden z czołowych zespołów w Drugiej Lidze Szóstek. Wszystko na to wskazuje. Za to Dziki Futbolu zanotowali falstart, ale na osłodę został im hat-trick Daniela Kościńskiego, który jak zwykle nie zawiódł.