( 8 : 0 )
Jesień 2021 - 4. Liga 7x7
  • sobota, 25 wrzesień 2021
  • 09:00

149' Piotr S. Urbański TS Kopernik
147' Krzysztof Kowalczyk TS Kopernik
125' Piotr S. Urbański TS Kopernik
123' Krzysztof Kowalczyk TS Kopernik
121' Piotr S. Urbański TS Kopernik
115' Karol Warzecki TS Kopernik
113' Jan Fotek TS Kopernik
110' Wojciech Brygider TS Kopernik
108' Bartłomiej Kuwał TS Kopernik
104' Jan Fotek TS Kopernik
149' Jan Fotek TS Kopernik
147' Karol Warzecki TS Kopernik
125' Piotr Cybulski TS Kopernik
121' Maciej Budnicki TS Kopernik
110' Jakub Leśniowski TS Kopernik
108' Karol Warzecki TS Kopernik
101' Piotr S. Urbański TS Kopernik
1Piotr S. Urbański TS Kopernik

W spotkaniu Czwartej Ligi Siódemek pomiędzy TS Kopernik i Czupakabrami Warszawa faworytami była drużyna w białych trykotach. I już po kwadransie w zasadzie wszystko było jasne. Nominalni gospodarze w tym czasie zaaplikowali rywalom aż pięć trafień. I to nie był koniec strzelania. Ale po kolei. Pierwszy do siatki drogę odnalazł Jan Fotek, potem poprawił Bartłomiej Kuwał. Następnie ładnym strzałem z powietrza popisał się Wojciech Brygider, a po chwili Fotek po solowej akcji po raz drugi wpisał się do protokołu. Chwilę później piekielnie mocno uderzył Karol Warzecki, piłka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki, ale i tak wpadła do bramki. I to wszystko ledwie w 15 minut. Jeszcze przed przerwą TS A zdążyli jeszcze zdobyć trzy gole za sprawą Krzysztofa Kowalczyka i dubletu Piotra Urbańskiego, stąd też po pierwszej części było 8:0. Po zmianie stron TS Kopernik nieco zwolnił tempa, a goście zagrali znacznie lepiej. Parę razy stworzyli nawet zagrożenie, raz obili słupek, ale finalnie i tak ostatnie słowo należało do ekipy Piotra Urbańskiego. W 45 minucie Kowalczyk zanotował swoje drugie trafienie, a sprawę załatwił wspomniany Urbański, kompletując hat-tricka w 49 minucie. TS Kopernik w świetnym stylu wygrał 10:0 i znalazł się już na trzecim miejscu. Czupakabry Warszawa zaś będą mieli nad czym myśleć przed następną kolejką.