( 1 : 3 )
Lato 2021 - 4. Liga 7x7
  • środa, 04 sierpień 2021
  • 19:00

135' Jakub Niedobylski Filarecka Fighters
133' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
131' Kuba Boryszewski Filarecka Fighters
124' Kuba Boryszewski Filarecka Fighters
116' Antek Brożyna Filarecka Fighters
104' Kuba Boryszewski Filarecka Fighters
101' Rafał Jóźwik Filarecka Fighters
102' Jakub Wilczek KTS Chimera
135' Antek Brożyna Filarecka Fighters
133' Szymon Nowak Filarecka Fighters
124' Antek Brożyna Filarecka Fighters
116' Rafał Jóźwik Filarecka Fighters
1Kuba Boryszewski Filarecka Fighters

Na otwarcie zmagań piątej kolejki Czwartej Ligi Letniej w szranki stanęły ekipy KTSu Chimery oraz Brożyny Pierścienia. Wynik spotkania już w pierwszej minucie otworzył Rafał Jóźwik po fatalnym błędzie formacji defensywnej nominalnych gospodarzy. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy jednak długo czekać, bo już minutę później do wyrównania doprowadził Maciej Bartosiewicz po świetnym podaniu od Jakuba Wilczka. Radość KTSu nie trwała jednak zbyt długo ponieważ już w czwartej minucie Kuba Boryszewski dał prowadzenie swojej ekipie. W tym momencie tempo gry nieco spowolniło żeby ponownie przyspieszyć pod koniec pierwszej odsłony spotkania, kiedy to Antoni Brożyna podwyższył prowadzenie swojej "Brożyny". Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Nominalni gospodarze bez przerwy nacierali na bramkę rywali nie dając im chwili na złapanie oddechu. Na trafienie jednak musieliśmy poczekać aż do trzydziestej pierwszej minuty, kiedy to do bramki Piotra Jakubowskiego trafił Jakub Boryszewski. Niecałe dwie minuty później rezultat podwyższył Filip Skrzęta po podaniu od Szymona Nowaka. Wynik spotkania na 1:7 w trzydziestej piątej minucie ustalił Jakub Niedobylski. Końcowy rezultat pozwala Brożynie wskoczyć na szóste miejsce w tabeli Czwartej Ligi Letniej.